Call of Duty: Warzone ukaże się na iOS i Androidzie w marcu

Activision planuje wypuścić kolejny duży tytuł na urządzenia mobilne, Call of Duty: Warzone Mobile. Po licznych opóźnieniach gra jest już blisko premiery. Wszystkie informacje na temat tej wyczekiwanej gry znajdziesz w tym artykule.

Wydanie w końcu potwierdzone

Pierwotnie zapowiedziana na maj 2023 r. premiera Call of Duty: Warzone Mobile została przesunięta na listopad, a następnie na 2024 r. Wreszcie Activision ogłosiło niedawno nową datę premiery gry, tym razem zaplanowaną na 21 marca. Liczne opóźnienia będą wiązać się w szczególności z niedawnym przejęciem spółki przez Microsoft.

Obiecujące funkcje

Call of Duty: Warzone Mobile będzie zawierało dwie duże mapy do gry: Verdansk (120 graczy) i Rebirth Island (48 graczy). Dodatkowo dostępne będą mapy dla wielu graczy, takie jak Shipment i Shoot House, a także wiele trybów gry.Możliwe będzie także wspólne postępy z wersjami Call of Duty: Modern Warfare III i Call of Duty: Warzone na konsole i komputery PC, co umożliwi graczom aby podnosić poziom swojej broni i XP bez względu na to, gdzie się znajdują.

Dodatkowo Call of Duty: Warzone Mobile będzie oferować wspólne postępy w ramach Karnetu Bitewnego z Modern Warfare III i Call of Duty: Warzone na konsolach i komputerach PC, umożliwiając graczom maksymalizację czasu gry i efektywniejsze przechodzenie przez różne poziomy.

Nagrody dla wcześniej zarejestrowanych osób

Fani serii, którzy nie dokonali jeszcze wstępnej rejestracji w Call of Duty: Warzone Mobile, mogą to zrobić, aby odblokować ekskluzywne nagrody podczas globalnej premiery:

  • Skórka operatora „Potępiony” Duch
  • Schematy broni M4 „Archfiend” i X12 „Prince of Hell”.
  • Winyl „Foe’s Flame”.
  • Emblemat „Mroczny znajomy”.

Źródło: www.bing.com