Call of Duty: Warzone Sezon 6 będzie ostatnim sezonem na obecnej mapie


Activision Blizzard jest obecnie zarzuty molestowania oraz z zarzutami złego traktowania pracowników marginalizowanych przez społeczeństwo twarzą w twarz. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, Możesz sprawdzić nasze aktualności.


Raven Software ogłosiło, że szósty sezon Warzone będzie ostatnim sezonem na aktualnej mapie Verdansk. Gra jest nowym przygotowaniem do pojawienia się z mapą Pacyfiku.

Sezon 6 przyniósł szereg zmian na aktualnej mapie Warzone, Verdansk. Obejmuje to bunkry z II wojny światowej, które przygotowują się na przybycie tegorocznej Awangardy. Jak wskazuje ekspert od wycieków Call of Duty CharlieIntel w poniższym tweecie, Raven Software potwierdził, że w tym roku jest to ostatni sezon, w którym Verdansk był używany przed usunięciem z gry.

Dla niektórych fanów była to ulga. Chociaż Verdansk stara się utrzymać przy życiu dzięki zmianom, których doświadczył, w tym powrocie do tematu z lat 80., który doprowadził do zmian w wielu punktach na mapie, wielu członków społeczności CoD uważa, że ​​mapa jest już nieaktualna.

Nie oznacza to oczywiście, że wielu ludzi nie będzie tęsknić za Verdansk, ponieważ był to dom Warzone. Jednak problemy z hakerami Chociaż zepchnęło wielu graczy do alternatywnego trybu gry Warzone, Resurgence, zmiana mapy (i oczywiście nowe oprogramowanie zapobiegające oszustwom, które zostanie dodane do gry) ma przywrócić starych fanów gry do gra i tryb Battle Royale.

Podczas gdy oczekuje się, że Verdansk pozostanie w grze przez jakiś czas, Raven ogłosił również, czego fani mogą się spodziewać w pozostałym życiu mapy. „Chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego i postanowiliśmy przywrócić oryginalny Gułag do gry wraz z prysznicami. Graczom się to podobało, więc jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy go przywrócić w sezonie 6 ”- powiedział Raven. Gułag w Warzone przeszedł wiele zmian konstrukcyjnych od czasu swojego pierwotnego projektu. Niezależnie od tego, czy osobiste preferencje graczy pasowały do ​​oryginalnego projektu koncepcyjnego, powrót do oryginalnego Gułagu z pewnością wywoła u wielu fanów poczucie nostalgii.

Zmiana wprowadzona w Gułagu nie jest oczywiście jedyną zmianą, która pojawia się w sezonie 6. Jak powiedział CharlieIntel, obciążenia sejsmiczne wokół mapy spowodowały kilka trzęsień ziemi i spowodowały gigantyczne pęknięcia na mapie Verdansk. W rezultacie wiele budynków zostało zniszczonych, podczas gdy Śródmieście (City Center) i okolice Stadionu pozostały w nieładzie, tworząc wiele spektakularnych obszarów do eksploracji i walki. Przed wydaniem Vanguard, najnowszego tytułu Call of Duty firmy Sledgehammer Games, który dotyczy II wojny światowej, w ostatnich tygodniach mapy gracze znajdą bunkry z II wojny światowej na całej mapie.

Pomyśleliśmy, że warto spróbować ostatniej szansy na grę w Verdansk. Dlatego jeśli jesteś jednym z tych, którzy robią sobie przerwę od gry, teraz może być dobry moment na powrót. Aby dowiedzieć się więcej o Call of Duty, przeczytaj ten artykuł, w którym szczegółowo opisujemy problemy hakerów w najnowszej wersji beta Call of Duty: Vanguard.


Jared Moore jest niezależnym pisarzem w MRT.

Zastrzeżenie: ten artykuł jest generowany z kanału i nie jest edytowany przez nasz zespół.Source : https://marketresearchtelecast.com/call-of-duty-warzone-season-6-will-be-the-last-season-on-the-current-map/176077/