Call of Duty Warzone Season 5 wydaje się, że gra jest w zawieszeniu do czasu Vanguard


Jesteśmy od dwóch tygodni w Call of Duty: Warzone Season 5 i nie ma za wiele do pokazania. Oprócz odrobiny nowej bezpłatnej zawartości, ogromnej liczby płatnych elementów do personalizacji i kilku mobilnych stacji nadawczych rozsianych po Verdansk, sezon 5 Warzone jest podobny do końca czwartego sezonu Warzone.

Czytasz :Call of Duty Warzone Season 5 wydaje się, że gra jest w zawieszeniu aż do Vanguard

A jako zapalony gracz Rebirth Island nie mogę nie zauważyć, że mapa nie zmieniła się od trzeciego sezonu Warzone: Reloaded. Poza kilkoma aktualizacjami łupów naziemnych i dwoma nowymi korzyściami, Rebirth Island pozostała nieco zbyt stała – zwłaszcza, gdy wielu graczy woli playlistę od większego battle royale.

Być może Raven Software szykuje się na znacznie większą aktualizację w połowie sezonu, ponieważ informacje o łatce sezonu 5 obiecują, że sezon 5 Reloaded połączy tajemnicze Czerwone Drzwi z mobilnymi stacjami nadawczymi. Do tego czasu wydaje się, że gramy w rozszerzony sezon 4 Warzone, z dwiema nowymi broniami, dwoma nowymi atutami i niewiele więcej do pokazania. Być może na horyzoncie pojawią się duże zmiany, które zapoczątkują erę Call of Duty: Vanguard, ale na razie wydaje się, że Warzone utknął w zawieszeniu.

Ten sam stary Verdansk

Call of Duty: Warzone wysadził w powietrze Verdansk pod koniec drugiego sezonu, ale oprócz dodatku w stylu lat 80. w postaci Nakatomi Plaza w Die Hard, od tamtego czasu wprowadzono minimalne zmiany na mapie. Zmiany w mapach sezonu 2, które zapoczątkowały Verdansk ’84, z pewnością nie były tak duże, jak zmiany map w innych bitwach królewskich, takich jak Apex Legends i Fortnite, gdzie istniejąca mapa została całkowicie zastąpiona. Zamiast. Raven Software umieścił filtr z lat 80. nad Verdansk i zamienił kilka kluczowych lokalizacji. Zmiany nie są niczym do pogardy, ale w grze, która ma ponad rok, podobny układ z pewnością się zestarzeje – zwłaszcza w porównaniu z grami na wiele map, takimi jak te właśnie wspomniane.

Do tej pory Warzone udało się zachować nieco świeżości, dodając nowe punkty POI, takie jak Czerwone Drzwi Warzone, które w tajemniczy sposób pojawiły się w sezonie 4, dając graczom szansę na podróż do innego obszaru pełnego cennych łupów. Czerwone Drzwi nie pojawiają się w tym samym miejscu w każdym meczu, więc gracze wpadający do Verdansk kończą w pościgu za dzikimi gęsiami, co dodało bardzo potrzebnej różnorodności do zrzutów na początku gry.

Czerwone Drzwi były świetnym dodatkiem, a teraz, gdy są ugruntowaną częścią mapy, jasne jest, że Raven chce złożyć je w większą meta-narrację, która prawdopodobnie wciągnie nas później w odświeżenie inspirowane Call of Duty: Vanguard W tym roku. Dlatego na początku sezonu 5 Czerwone Drzwi stały się „niestabilne” i zaczęły wysyłać graczom miejsca inne niż główny pokój z łupami. To fajna mała sztuczka, ale ponieważ wypłata nie nadejdzie przed aktualizacją w połowie sezonu, może to nie wystarczyć, aby zapewnić rozrywkę masom.

Jedyne nowe POI, które pojawiły się w sezonie 5, to mobilne stacje nadawcze, które pojawiły się raczej bezceremonialnie. Notatki o łatce Warzone obiecały, że mobilne stacje nadawcze będą oferować łupy, ale wielu graczy, którzy wpadli, odkryło, że nie można z nimi wchodzić w interakcję i zamiast tego uśpiono obietnicę łupów niewiele więcej niż mrzonkę.

Cykl odrodzenia

Podczas gdy Raven Software jest oddany oszustom zakazującym stałego zakazu, Warzone wciąż jest pełne ludzi, którzy chcą włamać się do dubu. Dlatego wielu woli Rebirth Island, ponieważ jej mniejsze ustawienie wydaje się mniej kuszące dla oszustów, a zatem ogólnie lepsze wrażenia. Jeśli połączysz to z brakiem gułagu, oferującym graczom większą szansę na dłuższe pozostanie w grze, aby przetestować broń niemeta i nowy łup naziemny, nic dziwnego, że playlista pozostaje popularna.

Ale chociaż Rebirth Island pozostała popularna, pozostała również w stagnacji. Mapa nie zmieniła się w żaden zauważalny sposób od początku sezonu 3, kiedy obszar budowy został zastąpiony przez Centrum Kontroli, a Strefa Dekoniczna została rozszerzona w głąb wody otaczającej wyspę. W maju nadszedł remont oświetlenia, co z pewnością sprawia, że ​​mapa wygląda lepiej, ale teraz jest to tylko stara, ładnie oświetlona mapa.

Dziwne jest to, że Raven nie jest przeciwny wprowadzaniu zmian w Rebirth Island – po prostu zmiany przychodzą tylko w formie frustrujących aktualizacji list odtwarzania. Gracze od dłuższego czasu prosili o spójne solówki Rebirth Island, a jeden użytkownik Reddit twierdził, że „Verdansk szybko się starzeje, a Solo na Verdansk jest obecnie opanowane przez oszustów… Wyspa Rebirth byłaby idealna dla solówek, biorąc pod uwagę jej rozmiar, ale mapa jest normalnie ograniczone do trójek lub quadów.” Mniej więcej tydzień po tym, jak nowa mapa dołączyła do Warzone, pojawiła się krótka playlista Solos, ale od tamtej pory jej nie ma. Zamiast tego Raven obracał się między playlistami Trio i Quad Rebirth Island, zmuszając graczy do kolejkowania z losowymi, jeśli chcą mieć szansę na ciasną, 10-minutową rozgrywkę Warzone.

Wyspa Rebirth potrzebuje zmian na mapie tak samo, jak potrzebuje spójności listy odtwarzania, a dopóki Warzone nie znajdzie najlepszego sposobu na wykorzystanie diamentu w królewskim surowym stanie, mapa ucierpi.

Call of Duty: Warzone ma trudne zadanie, by działać jako kanał dla wszystkich istniejących i nadchodzących tytułów Call of Duty. Podczas gdy podczas fuzji Modern Warfare i Black Ops Cold War pojawiły się pewne oznaki stresu, stały strumień treści wydawał się gotowy do rozwiania wszelkich obaw przed stagnacją. Teraz jednak, gdy zbliżamy się do listopadowego wydania Call of Duty: Vanguard, wydaje się, że Warzone jest w fazie trzymania, ponieważ zespoły pracują nad tym, co nieuchronnie będzie ważnym odkryciem. Nie jest łatwo znaleźć zbalansowaną zawartość do gry na żywo, a sezon 5 Warzone jest dowodem na to, jak trudne musi to być.

W przyszłości możemy mieć tylko nadzieję, że Raven Software będzie nadal słuchać graczy na temat rotacji list odtwarzania, darmowej zawartości i namacalnych aktualizacji map bez wywierania nadmiernej presji na ich zespół twórców. Równowaga jest tutaj kluczowa i nie mówimy tylko o meta broni.

Warzone sezon 5 | Czerwone Drzwi Warzone | Nowa mapa Warzone | Wskazówki dotyczące Call of Duty Warzone | Kody błędów Warzone | Czy Warzone nie działa? | Informacje o aktualizacji Warzone | Warzone najlepsze wyposażenie MAC-10 | Najlepsze pistolety Warzone | Najlepsze pistolety maszynowe Warzone | Najlepszy snajper w Warzone

Źródło linku: https://www.gamesradar.com/call-of-duty-warzone-season-5-feels-like-the-game-is-in-a-holding-pattern-until-vanguard/Źródło : https://narutobeng.com/call-of-duty-warzone-season-5-feels-like-the-game-is-in-a-holding-pattern-until-vanguard/