Call Of Duty: Warzone przywraca Verdansk dla „niektórych platform”


Czy mapa Caldera nie była tak popularna wśród graczy? (zdjęcie: Aktywacja)

Po zniszczeniu i wymianie mapy Verdansk w zeszłym roku, Activision planuje przywrócić ją do Call Of Duty: Warzone w 2023 roku.

Przez długi czas Verdansk była jedyną mapą dostępną w Call Of Duty: Warzone. Dopóki Activision nie wysadziło go w powietrze i zastąpiło nowa mapa Caldera zbiega się z premierą Call Of Duty: Vanguard.

To było zaledwie cztery miesiące temu i okazuje się, że Activision już planuje przywrócić Verdansk w aktualizacji 2023, po wydaniu Call Of Duty: Warzone 2.

Pracownik Activision ujawnił te informacje podczas teraz usuniętej transmisji na żywo. Chociaż wspominają, że Verdansk wróci tylko na „niektóre platformy”.

W międzyczasie Call Of Duty: Warzone 2 ma zawierać „nową dużą mapę”, co sugeruje, że będzie to coś całkowicie oryginalnego, a nie tylko przerobiona wersja Verdansk.

Te komentarze sprawiają, że niektórzy fani spekulują, że Verdansk pojawi się tylko w mobilnej wersji Call Of Duty: Warzone. O tej wersji krążyły plotki od wieków, ale Activision w końcu potwierdziło swoje istnienie w marcu w poście na blogu poszukującym nowych pracowników.

W odpowiedzi na klip, który został udostępniony na Reddit, jeden z fanów wysnuł teorię, że Verdansk powróci do konsolowych wersji Warzone 1, ponieważ Warzone 2 ma być całkowicie odrębną grą. Taki, który zostanie wydany tylko na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC.

„Myślę, że w najlepszym razie oznacza to, że utrzymają Verdansk na konsolach starej generacji, jak powiedzieli, że Warzone 2 będzie następną generacją (obecnie obecną) i tylko na PC. Nie będzie też kompatybilności między generacjami, więc Warzone 2 i spuścizna Warzone będą oddzielnymi tytułami” – mówi Symester92.

Podczas gdy Warzone 2 ma się ukazać jeszcze w tym roku, Activision raczej nie od razu porzuci wsparcie dla pierwszego, ponieważ PlayStation 4 i Xbox One nadal mają aktywne bazy użytkowników.

W związku z tym jest prawdopodobne, że po wydaniu Warzone 2 doda Verdansk z powrotem do gry. Jednak Activision nie udostępniło jeszcze żadnych prawdziwych informacji na temat Warzone 2, poza swoją początkową zapowiedzią, która była dziwnie skromna i nie zawierała nawet zrzutów ekranu ani logo, nie mówiąc już o rozgrywce.

Ma również plany wydania Warzone 1 na PS5 i Xbox Series X/S i prawdopodobnie zachęci graczy do aktualizacji. Podobnie jak Warzone 2, te wersje mają tylko mglistą datę premiery 2022.

Call Of Duty: Warzone jest dostępne na Xbox One, PlayStation 4 i PC.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ : Activision Blizzard staje w obliczu nowego pozwu o nękanie „kultury przesiąkniętej alkoholem”

WIĘCEJ: Grupa inwestycyjna próbuje zablokować przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft

WIĘCEJ: Zwiastun z datą rozpoczęcia sezonu 3 Warzone Pacific dokucza Godzilli i King Kongowi

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie o grach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=7CF552E613944522BF6E41AED7224C61&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F04%2F18%2Fcall-of-duty-warzone-bringing-back-verdansk-for-certain-platforms-16486708%2F&c=13076091938593831860&mkt=fr-fr