Call of Duty Warzone Plany Godzilli i King Konga dokuczały, plakaty Godzilli zauważone na Rebirth Island


Czy jesteś gotowy zmierzyć się z Godzillą i/lub King Kongiem? Gotowi czy nie, wydaje się, że dwa behemoty zaznaczają swoją obecność w serii Call of Duty. Zaczynając od żartu o „potworach”, Activision wypuściło teraz plany Call of Duty Warzone Godzilla i King Kong!

Sprawdź zwiastun poniżej, aby zobaczyć schematy wraz z narracją, która wiąże się z nadchodzącym wprowadzeniem potworów do gry:

Jeśli to nie było jasne, oto kilka zdjęć screecapowanych przez przyjaciela MP1st Nowoczesna strefa wojennaz udziałem Godzilli i King Konga!

Obraz

Oprócz tego na Rebirth Island zaczęły pojawiać się plakaty Godzilli! Oto spojrzenie na jeden (przez Nowoczesna strefa wojenna):

Obraz

Oczywiście nie gwarantuje to, że oba potwory pojawią się w grze. Z tego, co wiemy, mogą to być równie dobrze tylko kosmetyki. Ale będąc realistą, szanse, że Activision wyda na licencje potworów i nie wykorzysta ich dobrze, są bardzo mało prawdopodobne. Są szanse, że zobaczymy ogromne wydarzenie Godzilla vs. King Kong lub coś na powierzchnię w sezonie 3, który rozpocznie się 27 kwietnia.

Co chcesz zobaczyć w crossoverze Godzilla i King Kong z Warzone? Może duże wydarzenie PvE, w którym wszyscy próbują pokonać behemoty? To byłby widok do zobaczenia. Gdy dowiemy się więcej, damy znać naszym czytelnikom.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=E8B5412A1FD54299B5D67F01FC4DCEA6&url=https%3A%2F%2Fmp1st.com%2Fnews%2Fcall-of-duty-warzone-godzilla-and-king-kong-themed-blueprints-teased-godzilla-posters-spotted-on-rebirth-island&c=18149499328760398667&mkt=fr-fr