Call of Duty Warzone Pacific osłabia Krampusa w wydarzeniu Festive Fervor po opiniach graczy


Raven Software ogłosiło, że zamierza ulepszyć postać Krampusa wprowadzoną w Call of Duty: Warzone Pacifictrwa obecnie Festive Fervor.

W tweecie studio powiedziało, że Krampus „dotarł na sam szczyt listy niegrzecznych świątecznych zapałów”, odnosząc się do skarg fanów. Aby wyjaśnić: postać jest tymczasowym dodatkiem w tymczasowym trybie świątecznym strzelanki. Krampus pojawia się losowo na mapie i będzie ścigał graczy Battle Royale. Jeśli graczom uda się go najpierw zabić, otrzymają drobne nagrody kosmetyczne.

Gracze narzekają jednak, że postać jest nieco zbyt potężna i wymaga wiele, nawet w pełni wyposażonej drużyny, aby ją obalić. W rezultacie kanały społecznościowe gry i wątki reddit mają wiele próśb o usunięcie postaci. Jako studio Warzone, Raven ogłosił, że zmniejszą jego zdrowie „znacząco” we wszystkich trybach.

Co więcej, Krampus nie powinien już pojawiać się po czwartym kręgu. Było to związane z narzekaniami graczy, że pojawiał się, gdy drużyna była bliska zwycięstwa, i zepsuła koniec zwykłej gry Battle Royale. Mamy nadzieję, że te zmiany sprawią, że obecność Krampusa nie będzie zbytnio przeszkadzać w zwykłej grze.

Wydarzenie Festive Fervor rozpoczęło się w zeszły weekend w Awangarda Call of Duty oraz Call of Duty Warzone Pacyfik. Oprócz Krampusa, Call of Duty gracze mogą również polować na Elf Team Six i nie tylko. Aktualizacja jest już w grze na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i PC.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=54363E3E6F7540FFB997A367EA454167&url=https%3A%2F%2Fwww.videogamer.com%2Fnews%2Fcall-of-duty-warzone-pacific-nerfs-krampus-in-festive-fervor-event-following-player-feedback%2F&c=15338658751885444037&mkt=fr-fr