Call of Duty: Warzone Pacific jest już dostępne z nową mapą Caldera


Call of Duty: Warzone’s Ogromna aktualizacja Pacyfiku i nowa mapa Caldera są teraz dostępne w grze na wszystkich platformach dla tych, którzy posiadają Call of Duty: Straż Przednia.

24-godzinny okres wczesnego dostępu umożliwia posiadaczom tegorocznych najnowszych Call of Duty wpis z serii, aby wskoczyć na nową mapę wyspiarską na Pacyfiku, osadzoną w czasie II wojny światowej. Będzie dostępny za darmo dla wszystkich graczy od jutra.

Oprócz zmiany lokalizacji z szarego i ponurego Verdansk, Caldera oferuje mnóstwo Awangarda broń i sprzęt z czasów II wojny światowej. Pojawiły się nowe pojazdy, takie jak myśliwce z II wojny światowej, które można wykorzystać do walk powietrznych nad tropikalną scenerią.

ten pełne informacje o aktualizacji Aktualizacja for the Pacific zawiera również zmiany i dodatki, takie jak nowe wydarzenia publiczne, nowe kontrakty, nowe mechaniki, takie jak działa przeciwlotnicze i wiele więcej.

Ponadto aktualizacja zawiera Warzone nowy sterownik RICOCHET anti-cheat na poziomie jądra dla komputerów PC, który zostanie aktywowany najpierw w regionie Azji i Pacyfiku, a następnie zostanie wprowadzony na cały świat. Mamy nadzieję, że ta nowa warstwa ochrony przed oszustwami zatrzyma hakerów na ich drodze.

Gracze mogą teraz spróbować wskoczyć do Caldery na PlayStation, Xbox i PC, jeśli posiadają Call of Duty: Straż przednia. Ale możesz napotkać problemy z serwerem na początku, gdy gra zostanie zalana graczami, którzy próbują wpaść.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=8BBF0A4E02684A6A8DA41DEA1F63C0B8&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fcall-of-duty-warzone-pacific-is-now-live-featuring-the-new-map-caldera&c=1281475720201645972&mkt=fr-fr