Call of Duty Warzone osłabia Krampus, gdy fani COD szukają Glitch Lobbies | Gry | Zabawa


Chociaż nigdy nie opanował sztuki wspinania się po drabinach, Krampus wciąż był głównym problemem, z którym musiał sobie radzić w nowej kalderze Call of Duty Warzone.

Możesz być w trakcie polowania na inną drużynę lub po prostu czekać na chwilę, by złapać się czwartego spotkania w kręgu, tylko po to, by zostać uderzonym przez śnieżki i ogłuszonym przez efekty dźwiękowe sopli.

Dobrą wiadomością dla wszystkich jest to, że Raven Software w końcu zdecydowało się osłabić Krampusa, poprawiając, kiedy może wpaść na mapę i jak silny może się okazać.

Po trzech lub czterech spotkaniach z facetem większość z nich była bardzo denerwująca, ponieważ pokonanie go może zająć tak dużo czasu.

Czynnik gąbki pocisku jest również problemem, gdy marnujesz swoje niezbędne rezerwy. I chociaż fajnie jest zebrać tę dodatkową gotówkę, jest tak wiele podszewek, że to naprawdę nie ma znaczenia.

Poniżej wymieniono wszystkie sposoby, w jakie Raven Software zmieniło sposób działania Krampusa w Calderze:

  • Wygląda na to, że Krampus znalazł się na samym szczycie listy niegrzecznych Świątecznego Zapału. Więc…
  • Zdrowie Krampusa zostało znacznie zmniejszone we wszystkich trybach/odpowiednich rozmiarach oddziałów
  • Krampus nie pojawia się już po czwartym kręgu
  • Niech to będzie lekcja dla tych wszystkich nieznośnych elfów.

Było wiele skarg dotyczących postaci Festive Fervor, a wielu wskazywało, jak denerwujące było spotkanie z Krampusem po tylu spotkaniach.

I tak Activision opisało sposób, w jaki Krampus miał pracować nad Calderą: „Poza tym, że jest to znak, by zrobić coś dobrego w tym okresie świątecznym, węgiel znaleziony w tych świątecznych skrzyniach przyciąga pewne stworzenie z folkloru.

„Krampus zwykle spędza wakacje na Caldera i Rebirth Island, gdzie w ciągu kilku minut od rozpoczęcia meczu wyrusza na polowanie na sport. Chociaż jego wybór celu jest tutaj bardziej losowy niż w Awangardzie, ma tendencję do polowania na tych, którzy otrzymali węgiel ze Świątecznych Skrzynek.

„To mityczne stworzenie zajmie trzy minuty, aby zakończyć polowanie, zanim zniknie dla swojego następnego celu, albo zostanie zabity i da specjalną stałą nagrodę dla oddziału, który zmierzy się z jego gniewem.

„Ponieważ te wyspy są jego zwykłymi terenami do deptania, Krampus ma w zanadrzu kilka innych niespodzianek w całym Festive Fervor. Na szczęście wszystko to jest stosunkowo fajne — spodziewajcie się modyfikatorów, takich jak zwiększone szanse na legendarne skrzynki z zaopatrzeniem lub odkupienie o połowę mniej w każdy dzień tego wydarzenia świątecznego”.

Pojawiły się również doniesienia, że ​​gracze próbują znaleźć usterkę w lobby w Warzone, aby pomóc zwiększyć PD broni.

Według tych, którzy natknęli się na usterkę, umożliwia ona zabicie wielu graczy w lobby gry, ponieważ pojawiają się oni w bardzo bliskiej odległości.

Na razie wydaje się, że nie jest to coś, co można powielić i dzieje się tylko losowo, ale możesz sobie wyobrazić, że wielu fanów będzie surfować w lobby, dopóki nie uzyska szansy odblokowania wszystkich najlepszych załączników.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=D4C2D168ACDA4AB690F726242F370548&url=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fentertainment%2Fgaming%2F1539562%2FCall-of-Duty-Warzone-nerfs-Krampus-Glitch-Lobby&c=15371326722347104876&mkt=fr-fr