Call of Duty Warzone Nowy wyprzedany błąd budzi kontrowersje


Komiczny błąd w Call of Duty: Warzone irytuje fanów. Oto wszystko, co wiemy o dziwnym błędzie.

CoD Warzone to ogromny sukces Activision. Battle Royale zadowoliło fanów szukających nowych wrażeń. Tryb gry zawierał klasyczną mechanikę Call of Duty zaktualizowaną przez nowy silnik Modern Warfare Infinity Ward.

Sklep Warzone zawiera pakiety premium, które pojawiają się rotacyjnie każdego dnia. Rotacja sklepów jest całkowicie podobna do systemu sklepowego VALORANT. To generuje FOMO (strach przed przegapieniem) u graczy. FOMO jest istotnym czynnikiem sprzedaży pakietów premium.

Niedawno użytkownik napotkał komunikat informujący o wyprzedaży w sklepie. Komunikat sprawia wrażenie, że przedmiot jest ekskluzywny, bardziej jak NFT. Całe to fiasko sprawiło, że fani zaczęli martwić się o przyszłość sklepu CoD.

Czytaj więcej: Jak zdobyć nagrody za miesiąc Pride Call of Duty: Warzone?

Fiasko wyprzedane Warzone

Użytkownik o imieniu u/i-luv-doggos opublikował zrzut ekranu na Reddicie. Zrzut ekranu przedstawiał sklep Warzone i wiadomość zatytułowaną „Wyprzedano”.

Wyprzedany przedmiot wirtualny może nie wydawać się wielkim problemem dla wielu osób. Jednak niedawna kultura NFT sprawia, że ​​jest to problematyczny problem. Wiele gier, twórców treści i deweloperów wdraża system NFT dla swoich przedmiotów w grze. To sprawia, że ​​cały przedmiot w grze wydaje się być schematem finansowym.

Kultura NFT generuje strach przed utratą, lepiej znany jako FOMO. CoD zawsze zawierał przedmioty w grze, które są dostępne dla wszystkich w grze. Przejście na wzór NFT dla swoich przedmiotów w grze spowoduje ogromny rozdźwięk między społecznością a grą.

Sądząc po ogromnej porażce poprzednich dwóch tytułów CoD, wzorzec sklepu NFT poważnie pogorszyłby sytuację. Społeczność była cierpliwa z powodu perspektyw nowego MWII i Warzone 2. Zepsucie sklepu w grze nie byłoby dobrym posunięciem, biorąc pod uwagę stan ich poprzednich tytułów.

Użytkownik stwierdził, że może się to zdarzyć z powodu narzędzia odblokowującego. Ale jest to mało prawdopodobne, ponieważ użytkownik jest użytkownikiem PlayStation. Sytuacja pozostaje niejasna. Dopóki Activision nie wyda oficjalnego oświadczenia o sytuacji w sklepach, nadal nie można powiedzieć, że przechodzą na system NFT.

Czytaj więcej: Call of Duty: Warzone 2 Druga mapa jest podobno w fazie rozwoju

Śledź nas na Świergot i Facebook, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o e-sporcie, grach i rozrywce.

Źródło : https://gameriv.com/call-of-duty-warzone-new-sold-out-bug-causes-controversy/