Call Of Duty Warzone: Nowa mapa na Pacyfik zostanie opublikowana miesiąc po premierze Vanguard


Już wiedzieliśmy Sezon 6 Call of Duty: Warzone byłby ostatnim dla Verdansk, która jest aktualną mapą w rotacji dla popularnego battle royale. Teraz wiemy, kiedy oficjalnie się pożegnamy: 1 grudnia.

To dlatego, że nowa mapa o tematyce Pacyfiku, oficjalnie znana jako Caldera, pojawi się 2 grudnia. Jednak każdy, kto posiada Call of Duty: Vanguard, który zostanie wydany 5 listopada, przed rozpoczęciem sezonu 1 2 grudnia, otrzyma 24 godziny wczesnego dostępu do nowej mapy Warzone. Verdansk nie będzie już 1 grudnia, ale ci, którzy nie kupili Vanguard i chcą zagrać w Warzone konkretnie tego dnia, nadal będą mogli – zostaną po prostu wystrzeleni na Rebirth Island, a nie Caldera.

Activision Blizzard szczegółowo opisało, czego można się spodziewać na Caldera, gdy 2 grudnia trafi do Warzone dla wszystkich.

„Bujne lasy i skaliste turnie. Białe piaszczyste plaże i tajemnicze ruiny. Uśpiony wulkan, który góruje nad ponad 200 ciekawymi miejscami”, a Post na blogu Call of Duty czyta. „Mapa mniej więcej wielkości Verdansk, którą zastąpi w ramach [Season 1] aktualizacja, ta nowa mapa jest oparta na dwuletnich badaniach i słuchaniu społeczności.”

Mapa jest „atrakcyjna wizualnie” i gotowa do wsparcia uzbrojenia Vanguard. Ponadto będzie obsługiwać w pełni zoptymalizowaną rozgrywkę międzyplatformową, progresję i obsługę różnych generacji. Po debiucie Caldery gra będzie znana jako Call of Duty: Warzone Pacific lub Warzone Pacific, zgodnie z wpisem na blogu.

Activision Blizzard twierdzi, że Twoje postępy z Verdansk również zostaną zachowane, w tym operatorzy, karty telefoniczne, broń i nie tylko.

Jeśli jesteś smutny z powodu pożegnania się z Verdansk, nie martw się: wszyscy porządnie pożegnają się z mapą. Opisywana jako bis, Operation: Flashback wejdzie w życie 18 listopada i potrwa do 1 grudnia.

„Miasto i jego okolice gościły ponad 100 milionów graczy w ciągu ostatnich 18 miesięcy, a od 10 marca 2020 r. wiele się zmieniło” – czytamy w poście. „Od wybuchu do roku 1984, po organizację bohaterów akcji i nawiedzeń z lat 80., Verdansk okazał się być miejscem, w którym można było wracać raz za razem. Aby uczcić – i przywrócić – te klasyczne momenty i wiele innych, główny programista Raven Software stworzył specjalny, ograniczony czasowo tryb „Operacja: Flashback”, zawierający wiele niespodzianek, które obejmują pełną akcji historię Verdansk”.

W Operacji: Retrospekcja do zgarnięcia będą również dwie wyjątkowe nagrody: emblemat i animowana wizytówka, które mogą zdobyć osoby, które odniosą zwycięstwo podczas operacji.

Aby dowiedzieć się więcej o Warzone Pacific, pierwszym sezonie Awangardy i nie tylko, odwiedź stronę Post na blogu Call of Duty szczegółowo opisując wszystko, czego możesz się spodziewać, a następnie przeczytaj o tym, jak nowa technologia przesyłania strumieniowego pozwoli Vanguard być nawet o 50% mniejszy niż poprzednie wydania Call of Duty. Kasy Informator gry wrażenia z gry wieloosobowej Vanguard po tym.


Czy jesteś podekscytowany Calderą? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/28/call-of-duty-warzone-new-pacific-map-will-go-live-a-month-after-the-launch-of-vanguard