Call of Duty Warzone: nadchodzi nowy balans, dobrzy gracze ukarani?


Wiadomości z gry Call of Duty Warzone: nadchodzi nowy balans, dobrzy gracze ukarani?

Podczas gdy w tym tygodniu pojawiła się duża aktualizacja balansowania Call of Duty, deweloperzy z Raven Software pozostawili otwarte drzwi dla różnych nadchodzących poprawek do ogólnego wrażenia z gry.

Zintegruj Broń Straży Przedniej

Opowiedzieliśmy wam o tym 4 stycznia: w zeszły wtorek, aktualizacja została wdrożona przez Sledghehammer Games w Call of Duty: Vanguard. Skróciło to czas ostrzału z moździerza i wprowadzono poprawki do niektórych rodzajów broni, takich jak snajperzy, strzelby, a nawet broń generująca ogień.. Aktualizacja, po której następuje ogłoszenie nowej korekty, ale tym razem w Call of Duty: Warzone. Jest to Raven Software, studio stojące za battle royale Activision, co wskazuje, że nadchodzą zmiany dotyczące strzelby Double Barrel Akimbo, uważanej przez wielu graczy za zbyt potężną. Dzień po tym ogłoszeniu za pośrednictwem nowego tweeta Raven otwiera drzwi do kolejnych nadchodzących poprawek:

Uważamy, że broń z Modern Warfare i Black Ops Cold War jest dobrze zintegrowana z Warzone. Potrzebujemy trochę czasu na adaptację, aby dostosować broń Vanguard do ekosystemu Warzone.

Zmiany ogólne bardziej niż szczegółowe

Starając się, aby zestaw broni Warzone był spójny, Raven Software dodaje, że musi wprowadzić pewne ogólne poprawki do Warzone:

Jak wspomnieliśmy wcześniej, zmniejszymy prędkość ADS we wszystkich rodzajach broni. Powinno to wydłużyć czas do zabicia (TTK), ponieważ czas trwania ADS powinien być uwzględniony w obliczeniach. Dlatego powinno to pozwolić nam na podkreślenie różnic między poszczególnymi klasami broni.

Aby lepiej zrozumieć ten tweet, konieczne jest zdefiniowanie użytych akronimów. REKLAMY (Celownik w dół) jest barbarzyńskim akronimem oznaczającym po prostu fakt spójrz przez jego wizjer. Co się tyczy TTK, odpowiada czas zabić wroga według dokładnej kalkulacji. Tutaj więc Raven Software chce zwiększyć średni czas potrzebny na zabicie wroga.. W tym celu twórcy postanowili wydłużyć czas potrzebny graczom na celowanie.

Pomysł, który nie wszystkim się podoba, ponieważ niektórzy członkowie społeczności uważają, że taka decyzja byłaby korzystna dla kemping, lub fakt pozostawania w ukryciu w miejscu, aby lepiej skakać graczy. Inicjatywa uznana za korzystną dla mniej dobrych graczy od tego czasu, różnica w poziomie wymaganym do występu w grze byłaby mniejsza. W każdym razie będziemy musieli poczekać na oficjalną aktualizację i informacje o łatach udostępnione przez Raven Software, aby dowiedzieć się więcej o tych dostosowaniach.

Źródło : Reddit, przekazywane przez Wywiad Charliego

Źródło : https://hellosolar.info/call-of-duty-warzone-new-balancing-coming-good-players-punished/