Call of Duty Warzone może zostać przemianowane i zaktualizowane wraz z sequelem


Call of Duty: Warzone może potencjalnie otrzymać zmianę nazwy i dodatkowe aktualizacje nawet po premierze swojej kontynuacji, Call of Duty: Warzone 2.


Call of Duty: Warzone może potencjalnie być odbiorcą zmiany nazwy, ponieważ wydawca Activision przechodzi do wydania Strefa wojny 2 od dewelopera Infinity Ward. Battle Royale wystartowało początkowo 10 marca 2020 r. jako tytuł darmowy i od tego czasu otrzymał wsparcie w postaci aktualizacji, łatek i sezonów. Strefa wojny otrzymał również treści od innych Call of Duty gry, w tym Nowoczesna Wojna, Black Ops: Zimna wojnaoraz Awangarda.


Call of Duty: Warzone wydana jako pierwsza wyprawa serii w gatunek battle royale i od tego czasu cieszy się pozytywnym przyjęciem krytyków i bazą graczy liczącą ponad 100 milionów. Strefa wojnymodel i gatunek free-to-play wyróżniają ją spośród innych części serii, a gra utrzymuje swoją popularność od czasu premiery, a jej model aktualizacji osiągnął ostatnio kulminację w ostatnim sezonie gry, Ostatni bastion. Jednak zapowiedź Call of Duty: Warzone 2 niektórzy fani zastanawiają się, co może przynieść przyszłość oryginału? Strefa wojny.

SCRERENANT WIDEO DNIA

Powiązane: Call of Duty wprowadza Cha-Cha . Akademii Umbrella

Ostatnio pojawiły się pogłoski, które nie zostały porzucone wraz z uruchomieniem Strefa wojny 2oryginalny Strefa wojny może zamiast tego otrzymać zmianę nazwy, a także ciągłe wsparcie w postaci aktualizacji i DLC. Jak donosi GameSpot, Call of Duty: Warzone może zmienić nazwę na Strefa wojny: Kalderai nadal otrzymywać wsparcie nawet po uruchomieniu Strefa wojny 2. Wiadomość pochodzi od reportera Tom Henderson na Twitterze, który mówi, że „Warzone zmieni nazwę na „Warzone: Caldera” 28 listopada”.


Call of Duty: Warzone może żyć dalej jako Warzone: Caldera

Wiadomość nie została jeszcze potwierdzona przez żadne oficjalne źródła, ale z Call of Duty Na następne wydarzenie 15 września fani mogą nie długo czekać. Wiadomość z pewnością może służyć jako wyjaśnienie dla Strefa wojny postęp nie przenosi się do Strefa wojny 2, jak niedawno ogłosił Activision. Z Strefa wojny 2 podobno korzystając z nowego silnika, obie gry będą mogły być jednocześnie obsługiwane bez deptania sobie nawzajem.

Strefa wojny kontynuacja otrzymywania nowych treści byłaby niewątpliwie ulgą dla długoletnich graczy, którzy nie chcą zostawiać swoich postępów w grze Strefa wojny 2, ale dopiero okaże się, co może oznaczać każda potencjalna nowa treść. Z Ostatni bastion zaliczony jako ostatni sezon gry, Strefa wojnypotencjalna przyszłość jako Strefa wojny: Kaldera pozostaje pod znakiem zapytania, zwłaszcza z Strefa wojny 2 uruchamiany na wielu platformach ostatniej generacji i obecnej generacji, co oryginał. W każdym razie fani Call of Duty: Warzone może potencjalnie mieć nadzieję na przyszłość gry.

Źródło: GameSpot, Tom Henderson/Twitter

Uwaga wydawcy: Kalifornijski Departament Sprawiedliwego Zatrudnienia i Mieszkalnictwa wniósł pozew przeciwko Activision Blizzard, który twierdzi, że firma angażowała się w nadużycia, dyskryminację i działania odwetowe wobec swoich pracownic. Activision Blizzard zaprzeczył zarzutom. Pełne szczegóły pozwu Activision Blizzard (ostrzeżenie dotyczące treści: gwałt, samobójstwo, znęcanie się, nękanie) są aktualizowane w miarę pojawiania się nowych informacji.

Źródło : https://screenrant.com/call-duty-warzone-rename-caldera-rumor-report/