Call of Duty: Warzone Mobile: Wydarzenie inauguracyjne, objaśnienie nagród i rozgrywki

Call of Duty: Warzone: gra pojawi się w tym tygodniu na urządzeniach mobilnych

Ekscytujące wydarzenie w grze

Call of Duty: Warzone Mobile będzie wkrótce dostępne dla wszystkich graczy. Gra rozpocznie się specjalnym wydarzeniem zwanym „Operacja: Dzień Zero”, obejmującym sześć spornych stref, pięć dla Verdansk i jedną dla Wyspy Odrodzenia. Gracze będą mogli zdobywać punkty wydarzenia (EP), dołączając do określonych działań w odpowiednich strefach. Im więcej punktów gracze zgromadzą, tym więcej przedmiotów i wyposażenia będą mogli zdobyć w ramach specjalnej partii Dnia Zero, w tym nagród takich jak potężniejsza broń, pieniądze i doświadczenie.

Zbieraj punkty za różne działania

Punkty wydarzenia można zdobyć grając w dowolnym trybie i wykonując akcje w spornej strefie. Różne akcje zapewniają różne EP, takie jak otwarcie skrzynki z zaopatrzeniem, wyeliminowanie wroga, ukończenie kontraktu, użycie serii zabójstw, wykonanie strzału w głowę, zakup przedmiotów w stacji zakupów itp.

Zdobądź nagrody indywidualne i zbiorowe

Wydarzenie „Operacja: Dzień Zero” oferuje nie tylko nagrody indywidualne, ale także nagrody społecznościowe. Gracze mogą odebrać nagrody społeczności na koniec wydarzenia, w oparciu o całkowitą liczbę punktów wydarzenia przekazanych społeczności. Nagrody społeczności obejmują dekoracje, animowane wizytówki, emblematy, plany broni, skórki operatorów i nie tylko. Jeśli chodzi o nagrody indywidualne, obejmują one emblematy, wizytówki, dekoracje, schematy broni, skórki pojazdów itp.

Call of Duty: Warzone Mobile będzie dostępne na całym świecie na iOS i Androida od 22 marca. Gracze będą mieli okazję zanurzyć się w tej wciągającej rozgrywce bezpośrednio ze swojego urządzenia mobilnego.

Źródło: www.player.one