Call of Duty: Warzone Mobile: ujawniono datę premiery i zawartość na całym świecie!

Uzyskaj podgląd globalnej premiery „Call of Duty: Warzone Mobile” już 21 marca. Activision właśnie ujawniło nowy zwiastun rozgrywki, który ma zapowiadać premierę i wygląda całkiem imponująco.

Całkowite zanurzenie w świecie Call of Duty na urządzeniach mobilnych

Mobilna gra typu Battle Royale przenosi kultowe mapy Verdansk i Rebirth Island Warzone na iOS i Androida. Aż do 120 graczy może tworzyć drużyny na wielkie bitwy w Verdansk, podczas gdy Rebirth ma do 48 wojowników. Dostępne są także tryby gry wieloosobowej, takie jak Dominacja i Potwierdzenie zabójstwa.

Ilość treści zawartych w tej grze mobilnej jest imponująca. Mapy, broń, operatorzy i nie tylko pochodzą bezpośrednio z dwóch ostatnich wpisów Modern Warfare na konsole i PC. Twoje postępy będą nawet udostępniane pomiędzy Warzone Mobile i głównymi grami Modern Warfare.

Już ogromna popularność jeszcze przed premierą

Activision twierdzi, że nadchodzący tytuł osiągnął już ponad 50 milionów rejestracji wstępnych. Grafika z pewnością przewyższa istniejącą wersję Call of Duty: Mobile, jak pokazuje nowy zwiastun.

A skoro już o tym mowa, Activision potwierdziło, że „Call of Duty: Mobile” nie zniknie po premierze Warzone Mobile. Nowa zawartość będzie nadal udostępniana w obu grach mobilnych w roku 2024 i później.

Zarejestruj się już teraz i bądź jednym z pierwszych, którzy zagrają

Jeśli chcesz być jednym z pierwszych, którzy zagrają w nową strzelankę Battle Royale, możesz zarejestrować się już teraz w sklepie iOS App Store lub Google Play Store. Umożliwi to otrzymanie powiadomienia, a w Sklepie Play możesz nawet zdecydować się na jego automatyczną instalację pierwszego dnia.

Źródło: www.bing.com