Call of Duty Warzone Mobile ujawniło oficjalne kanały informacyjne


Ujawniono „oryginalne” platformy społecznościowe Call of Duty Warzone Mobile, pokazujące transformację w momencie premiery gry.

Ujawniono „autorytatywne” platformy społecznościowe Call of Duty Warzone Mobile, pokazujące zmianę w premierze gry.

POWIĄZANE WIADOMOŚCI

Konta na Instagramie, Twitterze i Facebooku dla COD Warzone Mobile są teraz aktywne, ponieważ na tych platformach pojawiają się dwa zweryfikowane konta (zielony haczyk). To mają być oficjalne strony gry, co sygnalizuje, że w końcu zaczynamy otrzymywać więcej aktualizacji od wydawcy gry.

COD Warzone Mobile zostało po raz pierwszy ogłoszone w marcu tego roku po miesiącach plotek, kiedy Activision powiedziało, że współpracuje z Digital Legends nad tą grą. Produkt, który pierwotnie nosił kryptonim Project Aurora, był również pokazywany na pierwszej stronie i do tej pory był publikowany tylko na stronie Instagrama.

Call of Duty Warzone Mobile ujawniło zieloną stronę.

Od tego czasu jedyne ogłoszone przez nas ogłoszenie dotyczy ograniczonej globalnej wersji beta w maju, dzięki czemu gracze mogą odgadnąć, że gra zbliża się do oficjalnej daty premiery.

To pokazuje, że Call of Duty: Mobile przejdzie przez okres rywalizacji ze swoim „bratem” – nową grą Activision wchodzącą na rynek tytułów AAA, nie mówiąc już o grach. gry takie jak Valorant Mobile i Rainbow Six Mobile. COD Warzone Mobile powinien koncentrować się na tworzeniu wrażeń w grach opartych na zrównoważonym systemie.

Niedawno Activision stworzyło konto na Instagramie dla Call of Duty Warzone Mobile. To konto zostało zweryfikowane i zawiera wpis. Jednak to konto jest prywatne i ma tylko jednego obserwatora. Nie jest jasne, kim są obserwujący i czy konto coś opublikowało. Oba konta w mediach społecznościowych mają wspólny obraz. Strona na Instagramie opublikowała to zdjęcie, a konto na Twitterze potraktowało je jako obraz jako temat.

Na blogu Call of Duty jest bardzo mało informacji o tej grze. Ale nadal mamy nadzieję, że prace w toku są prawie gotowe do uruchomienia. Warzone Mobile może skupić się głównie na Verdansk. Lub Warzone 2 będzie miał części mapy Verdansk. Oba są obecnie niepotwierdzone.

Obecnie nie ma potwierdzonej daty premiery nadchodzącego Call of Duty Warzone Mobile. Według wyciekającego dokumentu, CharlieIntel, Warzone 2 zostanie wydany 16 listopada 2022 r. Chociaż nie ogłoszono oficjalnej daty. Data premiery Warzone 2 może być idealnym momentem na wprowadzenie Warzone Mobile, która została wraz z nim wydana.

Fanpage: https://www.facebook.com/CODWarzoneMobileŹródło : https://game8z.com/call-of-duty-warzone-mobile-revealed-official-information-channels-2-47695.g8z