Call Of Duty: Warzone Mobile przyciąga ponad 45 milionów zarejestrowanych wcześniej graczy, premiera planowana na wiosnę 2024 r.

Fenomen Call of Duty: Warzone Mobile

Od premiery Warzone 2.0 rozgrywka w trybie Battle Royale nabrała zupełnie nowego wymiaru. Oprócz przeniesienia zawartości z głównego trybu wieloosobowego do Warzone, gra oferuje teraz obsługę zakupów krzyżowych w przyszłej wersji mobilnej. Zapisy wstępne na Call of Duty: Warzone Mobile trwają już prawie rok.

Chociaż obsługa wielu platform/postępów stała się standardem w większości gier udostępnianych na żywo, nie było tak w przypadku ujawnienia Warzone 2.0. Wspomniano, że zakupy i skórki nie zostaną przeniesione do nowego doświadczenia. Ponadto oryginalny Warzone został całkowicie porzucony we wrześniu ubiegłego roku.

Wielkie liczby z Call of Duty: Warzone Mobile

Aby uczcić 20. rocznicę Call of Duty, Activision udostępniło kilka kluczowych liczb dotyczących Call of Duty: Warzone Mobile. Ponad 45 milionów graczy zarejestrowało się już wstępnie na premierę gry na smartfonach. Dodatkowo premiera planowana jest na wiosnę 2024 roku.

Przygotuj się na dołączenie do ponad 45 milionów fanów, którzy zarejestrowali się już wcześniej w Call of Duty: Warzone Mobile i przygotuj swój zespół do zmierzenia się z dwiema pieczołowicie odtworzonymi mapami Battle Royale – Verdansk i Rebirth Island – ze wspólnym postępem i integracją Battle Pass z Modern Warfare III i Call of Duty: Warzone. Autentyczne doświadczenie dla wielu graczy obejmuje mapy takie jak Shipment i Shoot House, które uzupełniają Battle Royale.

Rozwój Call of Duty: Warzone Mobile

Popularność Call of Duty: Warzone Mobile wśród graczy jest fenomenalna. Dzięki bezpłatnemu pobraniu gra szybko zyskała popularność i już w pierwszym miesiącu osiągnęła 50 milionów użytkowników. Pod koniec lata liczba ta wzrosła do 100 milionów użytkowników.

Zjawisko to nie jest specyficzne dla Warzone Mobile, ale można je zaobserwować także w innych grach z serii na urządzenia mobilne. Na przykład Call of Duty: Mobile firmy Tencent Games przewyższyło popularnością nawet Mario Kart Tour, bawiąc się ponad 250 milionami użytkowników.

Pojawienie się Call of Duty: Warzone Mobile

Call of Duty: Warzone Mobile ukaże się wiosną 2024 roku na Androidzie i iOS. Czy dokonałeś już wstępnej rejestracji na to nadchodzące zjawisko gier wideo?

Źródło: rectifygaming.com