Call of Duty: Warzone Mobile pojawi się na iOS i Androidzie w marcu

Activision od dłuższego czasu pracowało nad wprowadzeniem kolejnego ważnego tytułu na urządzenia mobilne, Call of Duty: Warzone Mobile. Amerykańska firma została niedawno przejęta przez Microsoft, co może wyjaśniać wielokrotne opóźnienia w projekcie ogłoszonym kilka lat temu.

Oficjalna data premiery

Premiera Call of Duty: Warzone Mobile była pierwotnie planowana na maj 2023 r., ale gra została przesunięta na listopad, a następnie na 2024 r. Na początku tego tygodnia Activision ogłosiło nową datę premiery Call of Duty: Warzone Mobile i tym razem wydaje się być na dobre: ​​21 marca.

Gra, która przez ostatni rok była dostępna w „limitowanej wersji”, Call of Duty: Warzone Mobile, będzie dostępna na całym świecie 21 marca, zarówno na iOS, jak i na Androidzie. Według Activision w grze pojawią się dwie duże mapy: Verdansk (120 graczy) i Rebirth Island (48 graczy). Dodatkowo w grze pojawią się także mapy dla wielu graczy, takie jak Shipment i Shoot House, a także kilka trybów gry.

Wspólny postęp

Gra oferuje także wspólne postępy z wersjami Call of Duty: Modern Warfare III i Call of Duty: Warzone na konsole i komputery PC, co oznacza, że ​​gracze mogą ulepszać swoją broń i zdobywać doświadczenie bez względu na to, gdzie się znajdują.

Dodatkowo Call of Duty: Warzone Mobile oferuje wspólne postępy w Karnecie Bitewnym z Modern Warfare III i Call of Duty: Warzone na konsolach i komputerach PC, pozwalając graczom zmaksymalizować czas gry i efektywniej przechodzić przez kolejne poziomy.

Nagrody za rejestrację wstępną

Fani serii, którzy nie dokonali jeszcze wstępnej rejestracji w Call of Duty: Warzone Mobile, nadal mogą to zrobić, jeśli chcą odblokować następujące nagrody podczas globalnej premiery:

  • Skórka Ghost Operatora „Potępiona”
  • Modele broni M4 „Archfiend” i X12 „Prince of Hell”.
  • Winyl „Foe’s Flame”.
  • Emblemat „Mroczny znajomy”.

Źródło: www.bing.com