Call of Duty: Warzone Mobile ogłoszone przed COD Next


Wygląda na to, że nadchodzi nowa mobilna wersja Battle Royale Call of Duty.

Activision przygotowuje pełną prezentację Call of Duty, która zostanie wyemitowana w przyszłym tygodniu. Jednak wydawca nie czeka na co najmniej jedną wielką zapowiedź. Fenomen Call of Duty: Warzone nie będzie już dłużej dostępny na PC i konsolach. Potwierdzono, że trwają prace nad nową mobilną wersją Battle Royale.

Według czwartkowego ogłoszenia niewiele jest informacji na temat tego ujawnienia. Oto wszystko, co wszyscy wiedzą do tej pory: Call of Duty: Warzone Mobile już wkrótce na urządzenia mobilne, a więcej informacji zostanie ujawnionych podczas nadchodzącej prezentacji Call of Duty Next. Jednak ci, którzy śledzą tę historię, mogą nie być całkowicie zaskoczeni tym ujawnieniem, biorąc pod uwagę, że Activision zaczęło zatrudniać deweloperów mobilnych Warzone na początku tego roku.

COD Następny będzie nadawany czwartek, 15 września i zawiera główne ujawnienia dotyczące Call of Duty: Modern Warfare 2 i oczekującego na ponowne uruchomienie Warzone (zatytułowanego Warzone 2.0). Activision wcześniej stwierdziło, że program będzie zawierał aktualizacje swojej linii tytułów mobilnych Call of Duty i wydaje się, że jest to jeden z większych. To, czy Warzone Mobile będzie działać jako równoczesny towarzysz istniejącej Warzone, czy też będzie to całkowicie oddzielne doświadczenie (podobne do tego, co zrobiło Apex Legends), dopiero się okaże.

Terminy otwartej bety Call of Duty: Modern Warfare 2 na wszystkie platformy
Źródło: Activision

Będziemy czekać na więcej informacji na ten temat podczas przyszłotygodniowego wydarzenia COD Next. Będziemy również wypatrywać innych wiadomości o Call of Duty, zwłaszcza że beta Modern Warfare 2 ma rozpocząć się w ten sam weekend. Zachowaj to w Shacknews, gdy będziemy monitorować te i inne historie.

Redaktor

Ozzie gra w gry wideo, odkąd wziął swój pierwszy kontroler NES w wieku 5 lat. Od tego czasu interesuje się grami, tylko na krótko odszedł w czasie studiów. Ale został wciągnięty po latach spędzonych w kręgach kontroli jakości zarówno dla THQ, jak i Activision, głównie poświęcając czas na wspieranie serii Guitar Hero u szczytu. Ozzie stał się wielkim fanem platformówek, gier logicznych, strzelanek i gier RPG, żeby wymienić tylko kilka gatunków, ale jest też wielkim frajerem wszystkiego, co ma za sobą dobrą, fascynującą narrację. Bo czym są gry wideo, jeśli nie możesz cieszyć się dobrą historią ze świeżą wiśniową colą?Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631aa556964c43a787d7ea029d812c97&url=https%3A%2F%2Fwww.shacknews.com%2Farticle%2F132198%2Fcall-of-duty-warzone-mobile-reveal&c=7297758031277682946&mkt=fr-fr