Call of Duty Warzone Mobile: gra rejestruje ponad 50 milionów rejestracji wstępnych

Activision ma zamiar wypuścić długo oczekiwaną grę Call of Duty Warzone Mobile, która odnotowała już ponad 50 milionów rejestracji wstępnych. Seria Call of Duty zawsze była hitem, jeśli chodzi o gry walki. Call of Duty: Mobile zostało wydane w Indiach 5 lat temu, aby konkurować z PUBG i Garena Free Fire. Jednak gra nie była tak udana, jak oczekiwano. Nadchodząca gra COD ma odnieść sukces, jakiego nie udało się osiągnąć jej poprzedniczce. Mimo internetowych plotek sugerujących, że COD Mobile zniknie wraz z premierą swojego następcy, pogłoski te wydają się fałszywe.

Plany dotyczące Call of Duty Mobile

Call of Duty Warzone Mobile zadebiutuje na całym świecie 21 marca. Przed premierą zespół programistów Call of Duty Mobile rozwiał wątpliwości w poście na X.

Tweet zespołu COD Mobile ogłaszający plany dotyczące gry jest jasny. Nie tylko podzielają wizję, ale także mówią o zmianach, np. w playlistach. Zespół gwarantuje również, że gra pozostanie i nie zniknie nawet po pojawieniu się Warzone Mobile.

Call of Duty: Mobilna aktualizacja krocząca

Plotki pojawiły się, gdy zespół COD Mobile napisał na Twitterze, że tymczasowo usunie mapy Shoot House i Alcatraz. Dlatego konieczny był tweet uspokojenia. Tweet brzmiał: „Call of Duty: Mobile będzie nadal otrzymywać nową zawartość w każdym sezonie i nie ma planów zmiany zakresu naszej zawartości dla graczy COD:M. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat nowej, ekscytującej zawartości, którą udostępnimy w tym roku! »

Tak więc COD Mobile tu pozostanie. Jestem jednak bardzo podekscytowany Warzone Mobile, która ukaże się 21 marca 2024 roku, zarówno na Androida, jak i iOS.

Źródło: www.bing.com