Call of Duty Warzone Mobile będzie obsługiwać 120 graczy


Nowe Call of Duty Warzone Mobile firmy Activision będzie obsługiwać tylu graczy, co podstawowa gra, a nawet może zawierać pełną cross-progresję z obecną grą Battle Royale na konsolę i PC.

ZOBACZ GALERIĘ – 3 ZDJĘCIA

Warzone Mobile wydaje się być tak samo duże, jak obecny megahit BR. Zgodnie z opisem metadanych zamieszczonym na stronie Call of Duty Warzone Mobile, darmowa wersja na smartfona będzie obsługiwała aż 120 graczy i będzie miała wspólne systemy progresji. Ten opis został zmodyfikowany i zmieniony, ale oto oryginalne metadane:

„Zarejestruj się wstępnie w Call of Duty: Warzone Mobile, aby mieć szansę na odblokowanie nagród w dniu premiery. Nowa generacja mobilnej bitwy królewskiej jest już tutaj, oferująca autentyczną rozgrywkę COD, współdzielony postęp i do 120 graczy na urządzeniach mobilnych!” odczytywane są wstępnie zmienione metadane witryny, zgodnie z linkami zarchiwizowanymi w Wayback Machine.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Warzone Mobile to jeden z głównych powodów, dla których Microsoft chce kupić Activision-Blizzard (poza rzeczami oczywistymi, takimi jak Call of Duty, właściwości Blizzarda i oczywiście Candy Crush). Activision podwaja się na urządzeniach mobilnych, a Warzone to najważniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobił wydawca – scentralizowana gra F2P na żywo z monetyzacją, która łączy ze sobą wiele głównych gier, to potężna rzecz.

Call of Duty Warzone Mobile będzie obsługiwać 120 graczy 3 |  TweakTown.com

Warzone Mobile przeniesie ten plan na nowy poziom i zintegruje z nim największy rynek gier. Newzoo szacuje, że w 2020 roku było 2,5 miliarda graczy mobilnych, a ten mobilny stanowi 95% rynku gier.

Te statystyki pokazują wyraźną propozycję wartości dla miliardowych adresów IP Activision-Blizzard, które trafią na urządzenia mobilne, a co ważniejsze, wejdą do ekosystemu Xbox w pierwszej kolejności usług.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631e1b3fe1a4497a8d8c0511fefeadd6&url=https%3A%2F%2Fwww.tweaktown.com%2Fnews%2F88386%2Fcall-of-duty-warzone-mobile-will-support-120-players%2Findex.html&c=12588548808504591576&mkt=fr-fr