Call of Duty: Warzone | Jak naprawić błąd pobierania profilu online?


Call of Duty: Warzone ewoluuje wraz z franczyzą. Twórcy dodają do gry różne nowe treści, które są dostarczane w pakiecie z nowymi sezonami i poprawkami konserwacyjnymi.

Chociaż każdy patch będzie wypełniony nowymi trybami gry i poprawkami, mogą one również powodować anomalie. W takim przypadku gracze mogą zacząć napotykać błędy podczas gry Strefa wojny lub próbują uzyskać do niego dostęp. Większość z tych błędów jest często naprawiana, zanim łatka zadebiutuje publicznie, ale niektóre mogą się wślizgnąć i pojawić, gdy masowo zalewają serwery.

Błąd Pobieranie profilu online zazwyczaj pojawia się, gdy Strefa wojnyserwery przestają działać lub po nowych łatach. Twórcy często wprowadzają poprawkę, ale istnieje kilka alternatywnych rozwiązań, które gracze mogą wypróbować, aby sprawdzić, czy mogą się zalogować Strefa wojny.

Jak naprawić błąd pobierania profilu online?

  • Sprawdzać Strefa wojnystan serwera.
  • Uruchom ponownie router.
    • Jeśli Strefa wojnySerwery są uruchomione i działają, błąd może się pojawiać z powodu niespójności sieci na Twoim. Ponowne uruchomienie routera to najszybszy sposób rozwiązania problemu z połączeniem, ale pamiętaj, aby odczekać co najmniej minutę przed ponownym włączeniem routera.
  • Sprawdź, czy jest oczekująca aktualizacja dla Strefa wojny.
  • Zmień swoje serwery DNS.
    • Większość graczy korzysta z domyślnych serwerów DNS przypisanych przez ich dostawców usług internetowych. Gdy te serwery ulegną awarii, prawdopodobnie wystąpią błędy. Zmień swój DNS na bardziej dostępne komercyjnie, takie jak Google, i spróbuj się zalogować Strefa wojny ponownie. Po pewnym czasie możesz wrócić do oryginalnych serwerów DNS.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62fbfe6e6e5349a3bcf3e4e7aa37559c&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fhow-to-fix-fetching-online-profile-error-in-call-of-duty-warzone&c=16978097602561368341&mkt=fr-fr