Call of Duty: Warzone i Vanguard – wszystko, co wiemy


Call of Duty: Vanguard trafi na konsole i PC już 5 listopada. W międzyczasie Activision udostępniło obszerny wpis na blogu dotyczący wydarzeń w dniu premiery, przedsezonowych, a także wiadomości na temat zupełnie nowej mapy Pacyfiku. W tym filmie Richie Bracamonte przedstawia post na blogu, podając wszystkie daty, informacje o wydarzeniach i nie tylko.

Nowa pacyficzna mapa Vanguard w Warzone pojawi się 2 grudnia. Gracze, którzy już posiadają Awangardę, będą mieli 24 godziny wczesnego dostępu. Gdy po raz ostatni rozstajemy się z Verdansk, Call of Duty ogłosiło kilka wydarzeń prowadzących do odejścia mapy. Zasugerowali również, że prawdopodobnie opuścimy Verdansk w kolejnym scenariuszu zagłady mówiącym: „Bomby odlatują – zobacz, co stanie się z Verdansk, zanim Warzone zapadnie w ciemność, aby przygotować się do Caldery i sezonu pierwszego”.

Kilka innych aktualizacji zostało ujawnionych wokół pierwszego sezonu Vanguard. Obejmuje to pełną listę map wieloosobowych, trybów i nie tylko. 12 operatorów zostało potwierdzonych, wszyscy z personalizowanymi skórkami, które można zdobyć poprzez wyzwania w grze lub odblokowując je w przepustce bojowej sezonu 1. Od dawna fani serii zobaczą także powrót „Shipment” – mapy, która sięga aż do Call of Duty 4: Modern Warfare.

Śledź GameSpot, aby zobaczyć naszą nadchodzącą recenzję Call of Duty: Vanguard, a także dalsze relacje z rozgrywką, transmisje na żywo i nie tylko.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=93DB79A8E7A043A2A269B485C5A4FD9F&url=https%3A%2F%2Fwww.gamespot.com%2Fvideos%2Fcall-of-duty-warzone-and-vanguard-everything-we-know%2F2300-6456593%2F&c=11777731177625588158&mkt=fr-fr