Call of Duty Warzone i aktualizacja Modern Warfare, nowe mapy, broń i nie tylko


W nowej aktualizacji Warzone Modern Warfare jest wiele. Nowe mapy, broń i tryby gry, dowiedz się o nich wszystkiego.

Chociaż pierwsza partia zawartości do nadchodzącego Call of Duty: Modern Warfare II jest już dostępna, zbliża się także oficjalna pełna data premiery gry i Warzone 2.0.

Sezon 1 dla Modern Warfare II i Warzone 2.0 rozpocznie się 16 listopada. Nowa aktualizacja zapowiada mnóstwo nowych funkcji, które z pewnością zaspokoją Twoją miłość do gier wieloosobowych lub Battle Royales. Oto, czego możesz się spodziewać w aktualizacji Warzone Modern Warfare.

Nowa aktualizacja

Aktualizacja Warzone Modern Warfare: Modern Warfare 2

W Modern Warfare 2- Shoot House and Shipment powrócą dwie kultowe mapy. Zostały one przeprojektowane i dołączone do najnowszego tytułu. Co więcej, mecze rankingowe są obecnie opracowywane przez Infinity Ward i Treyarch.

Inne tryby rywalizacji, takie jak CDL Moshpit Playlist, mogą pomóc graczom zaspokoić pragnienie rywalizacji. Playlista zawiera kilka klasycznych trybów COD, takich jak Hardpoint, Search i Destroy.

W przypadku operacji specjalnych dostępna jest nowa misja o nazwie High Ground, która rzeczywiście wydaje się jednym z najlepszych dodatków w grze. Activision potwierdziło również, że Raidy pojawią się w Call of Duty Modern Warfare 2 jako aktualizacja w połowie sezonu.

W sezonie 1 pojawi się nowa przepustka bojowa, którą gracze będą mogli kupić. Oprócz kilku fajnych przedmiotów kosmetycznych i przedmiotów, gracze otrzymają również cztery nowe bronie – karabin snajperski Victus XMR, pistolet maszynowy BAS-P, karabin szturmowy Chimera i karabin szturmowy M13B.

Do tego tytułu dołączą również nowi Operatorzy. Oprócz Zeusa, Klausa i Gaza, gwiazdy futbolu Messi, Neymar i Pogba będą również występować jako operatorzy w ramach współpracy podczas wydarzenia Modern Warfare FC.

Aktualizacja Warzone Modern Warfare: Warzone

W Warzone pojawia się cała masa nowych funkcji, które z pewnością zachwycą fanów. Nowe funkcje jeszcze bardziej poprawią wrażenia z gry Call of Duty Battle Royale. Activision dodaje do gry nową mapę o nazwie Al Mazrah. Oprócz tego pojawiły się inne nowe dodatki, takie jak nowe gułagi, pojazdy i mnóstwo funkcji, takich jak walka w wodzie, czat zbliżeniowy, listy odtwarzania z perspektywy trzeciej osoby i wiele innych.

Wraz z nową Warzone pojawi się również nowy tryb, zwany DMZ. Ten tryb będzie zawierał unikalny rodzaj misji opartych na frakcjach. Kilku fanów i entuzjastów gier jest już bardzo podekscytowanych wypróbowaniem tego nowego trybu. Jednak gracz Sentinels i popularny streamer Twitch Shroud nie wydaje się być zadowolony z tego, co ma do zaoferowania DMZ.

Całun w aktualizacji Warzone Modern Warfare powiedział w ostatnim strumieniu, że strefa DMZ wydaje się przerobioną wersją Plunder z oryginalnej strefy wojennej. Niektórzy gracze przypisują również DMZ jako swobodną wersję hardkorowej gry FPS Escape from Tarkov.

Jednak Shroud uważa, że ​​te dwie gry różnią się od siebie, ponieważ Warzone 2.0 brakuje kilku dobrych elementów z Escape from Tarakov. Całun mówi: „Jestem trochę rozczarowany, powiem. Miałem nadzieję, że będzie trochę bardziej twardo, trochę bardziej hardkorowo”.

Więcej powiązanych treści znajdziesz na naszej dedykowanej stronie internetowej Gamition.

Więcej aktualności e-sportowych:

Śledź nasze dedykowane E-Sport strona z wiadomościami i aktualizacjami dotyczącymi e-sportuŹródło : https://www.mediareferee.com/call-of-duty-warzone-and-modern-warfare-update-new-maps-weapons-and-more/