Call of Duty Warzone Halloween 2021: Kiedy zaczyna się Haunting of Verdansk? | Gry | Zabawa


Haunting of Verdansk powraca w tym tygodniu, co oznacza, że ​​popularna mapa Call of Duty Warzone niedługo zostanie opanowana przez nieumarłych.

Należy jednak zauważyć, że mogą wystąpić duże różnice w stosunku do zeszłorocznej premiery.

Założeniem starego wydarzenia było oferowanie łupów do odblokowania ze specjalnych skrzynek, wraz z trybem, w którym kilku graczy zaczynało jako zombie zamiast zwykłych żołnierzy z pistoletami.

Duża różnica polega na tym, że w przeciwieństwie do zombie w Black Ops: Zimna wojna, te nieumarłe postacie mogą skakać na duże odległości, zrzucać granaty gazowe i powodować wszelkiego rodzaju psoty.

Gracze wybrani jako zombie mieli za zadanie biegać po mapie i zabijać jak najwięcej osób.

Należy również zauważyć, że ci, którzy zostali wyeliminowani bardziej tradycyjnymi środkami, również powrócą jako zombie.

Jednak po wytropieniu i wyeliminowaniu innego gracza jako zombie, wrócisz do gry jako normalny gracz.

Obejmowało to cały sprzęt, który miałeś przed transformacją, co oznacza, że ​​konieczne było zgarnięcie wyposażenia, jeśli chcesz być jedną z ostatnich drużyn, które pozostały przy życiu.

Nazwa trybu brzmiała Zombies Royale, ale wielu kojarzy go tak blisko z wydarzeniem Haunting of Verdansk, że tak go nie nazywają.

W tym roku warto zauważyć, że Activision nazywa to po prostu NAWIEDZANIEM, a także potwierdziło, że pojawią się nowe tryby ograniczone czasowo.

Oznacza to, że do Zombie Royale dołączy coś innego lub całkowicie zastąpi.

Oto, co nieumarli operatorzy mogą zrobić w Zombie Royale: „Operatorzy zombie nie odczuwają skutków zmęczenia, dzięki czemu mogą cieszyć się pasywnym wzrostem prędkości ruchu oraz silniejszymi atakami w zwarciu. Kiedy zbliżysz się i zaczniesz atakować, nie minie dużo czasu, zanim do szeregów zostanie dodany kolejny zombie. Ze względu na swoją nocną naturę nieumarli korzystają również z zaawansowanego widzenia.

„Żywi operatorzy są wyraźniej podświetleni w polu widzenia zombie, a ich ślady pozostają chwilowo widoczne dla nieumarłych, podobnie jak profit Tropiciel, który mają normalni operatorzy. Innymi słowy, żywi mogą uciekać, ale z pewnością nie mogą się ukryć .

„Bycie nieumarłym zapewnia również odporność na gaz. Toksyny nie mogą cię skrzywdzić, gdy nie oddychasz. Widzisz tych Operatorów, którzy okrążają krawędź kręgu? Przestrasz ich i wybiegnij tam, gdzie najmniej się tego spodziewają.

Ghostface już wyciekł, a w nadchodzących godzinach mogą pojawić się stroje inspirowane Krzykiem.

„Zdobądź prototypowy pistolet maszynowy LAPA w The Haunting Event jeszcze w tym sezonie, oba jako nagrodę w wydarzeniu — podobnie jak Sai z wydarzenia The Numbers — lub w pakiecie sklepowym za pośrednictwem schematu broni.

„Uważaj o co prosisz. The Haunting, nasze nadchodzące święto Halloween w Warzone i Black Ops Cold War, nadejdzie 19 października. Wróć do bloga Call of Duty 18 października, aby dowiedzieć się więcej o tym wydarzeniu… jeśli się odważysz”.

Nawiedzone wydarzenie w grach Call of Duy ma rozpocząć się 19 października i zakończyć 2 listopada, przed premierą Call of Duty Vanguard.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=A7C6C6FEE85E43C9B2BABB82EF9A39DB&url=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fentertainment%2Fgaming%2F1507411%2FCall-of-Duty-Warzone-Halloween-2021-When-does-Haunting-of-Verdansk-start&c=8985834054357984581&mkt=fr-fr