Call of Duty: Warzone 2 usunie postęp DMZ w sezonie 2


Totem Nieskończoności ujawnił dzisiaj, że każda frakcja DMZ się rozwija Wezwanie do służby: Strefa wojny 2 zostanie zresetowany w sezonie 2, kiedy zostanie wydany 15 lutego. Dla tych, którzy nie wiedzą, tryb DMZ w Strefa wojny pozwala graczom odkrywać swoją mapę, Al Mazrah za nagrody i często była porównywana Ucieczka z Tarkowa. Pomimo tego, że jest to jeden z najpopularniejszych trybów gry, wygląda na to, że wszystkie postępy i ekwipunek (kontrabanda i klucze) zdobyte przez graczy teraz znikną.

Niedawny wpis na blogu autorstwa Call of Duty ujawnił listę zmian, które pojawią się w grze – w tym ponowne wprowadzenie walk jeden na jednego w gułagu (z punktem kontrolnym flagi w stylu Dominacji) oraz zmniejszenie wypłat gotówkowych kontraktów. Tryb DMZ otrzyma również nowe misje, łatwiejszych wrogów AI i oczywiście pełny reset. Infinity Ward mówił o strefie zdemilitaryzowanej drugiego sezonu, mówiąc: „W sezonie 02 wprowadziliśmy szereg zmian balansu, aby dostosować rodzaje pojawiania się AI, liczbę pojawiających się AI, dokładność AI na odległość i wiele więcej. Wszystko to powinno zapewnić wymagającą, ale łatwą do opanowania przestrzeń do gry, która nadal wymaga od graczy szacunku dla wrogich bojowników w strefie zdemilitaryzowanej”.

Rangi frakcji zostaną zresetowane do poziomu 1.

W poście Reddit omawiającym reset, jeden z użytkowników mówi: „Zadania nie są wystarczająco zabawne, abym je powtarzał. Chyba wtedy rzuciłem DMZ”, podczas gdy inny skomentował: „Podejrzewam, że nowe misje będą bardziej interesujące i zaoferują więcej nagród niż tylko odzyskanie ubezpieczonych miejsc”. Można śmiało powiedzieć, że opinie są podzielone, ponieważ pomimo resetu obiecano więcej misji i ogólnych funkcji. Jednak dla fanów innych gier z gatunku, jak np Tarkow, są przyzwyczajeni do sporadycznych resetów.

Mimo to fani nadal nie byli pewni, czy reset oznacza całkowite odświeżenie i zgodnie z tym Nowoczesne konto Warzone na Twitterze, „Wszystkie frakcje zostaną zresetowane do poziomu 1.” Jednak Infinity Ward obiecało również przyszły post na blogu, który „będzie szczegółowo opisywał wszystkie niezbędne informacje wywiadowcze dla DMZ przed sezonem 02”. Mam nadzieję, że to rozwieje wszelkie wątpliwości związane z nadchodzącym sezonem.

Jak oceniasz ten reset? Daj nam znać w komentarzach i bądź na bieżąco z GameLuster, aby uzyskać więcej informacji o grach!

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63d442857b1044ffb8c995223516fa60&url=https%3A%2F%2Fgameluster.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-will-wipe-dmz-progress-in-season-2%2F&c=9815752907279175341&mkt=fr-fr