Call Of Duty: Warzone 2 ujawnia swoją mapę – gra mobilna zdobywa Verdansk


Przywitaj się z Al Mazrah (zdjęcie: Activision)

Oba nowe Gry Call Of Duty: Warzone mają daty premiery, a wersja mobilna, aby zobaczyć powrót ulubionego przez fanów Verdansk.

Siedem miesięcy od ogłoszenia tego przez Activision fani w końcu mają oficjalne szczegóły dotyczące sequela Battle Royale Call Of Duty: Warzone.

Zapowiedziany podczas niedawnej transmisji na żywo Call Of Duty Next, kontynuacja nosi po prostu tytuł Call Of Duty: Warzone 2.0 i zadebiutuje jako tytuł free-to-play 16 listopada, co ujawniono już w zeszłym miesiącu.

Pojawiły się podejrzenia, że ​​Warzone 2.0 będzie dostępne wyłącznie na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC, ale Activision potwierdziło, że będzie dostępne również na PlayStation 4 i Xbox One.

Chociaż jego układ również wcześniej wyciekł, Activision podzieliło się bardziej szczegółowym spojrzeniem na nową mapę gry: Al Mazrah.

Zgodnie z podejrzeniami, będzie zawierał obszary zanurzone w wodzie, aby gracze mogli korzystać z mechaniki pływania, a także „nadmorskie miasta, składy, pustynie, skaliste szczyty, podziemne przestrzenie, obszary przemysłowe, rzeki i całe miasto do zbadania”.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Call Of Duty, gdzie Activision przyznaje się również do długo plotkowanego i często wyciekającego trybu DMZ.

Nadal nie ma zbyt wielu oficjalnych informacji na ten temat, a jak dotąd opisano go tylko jako specjalny tryb „wydobycia”. Chociaż wygląda na to, że będzie dostępny wraz z Warzone 2.0 po uruchomieniu gry.

„Jest to projekt pasjonujący dla zespołów w Infinity Ward i we wszystkich studiach, które go wspierają, a głównym założeniem jest wybór własnego doświadczenia w strefie wojny, praca społeczna, jeśli chcesz, i kolekcjonowanie sprzętu, aby zachować Call of Duty: Warzone Zapasy 2.0 i wykorzystanie od meczu do meczu” – mówi Activision.

Call of Duty Warzone Mobilna strzelanina do walki z żołnierzami

Mobilna wersja Warzone przenosi graczy z powrotem na znajome terytorium (zdjęcie: Activision)

Call Of Duty: Warzone Mobile również doczekało się odpowiedniego ujawnienia zwiastun z zeszłego tygodnia.

Chociaż będzie oferować ekskluzywną zawartość i wydarzenia na platformie, pozwoli na wzajemny postęp w Warzone 2.0 i Call Of Duty: Modern Warfare 2. Obejmuje to ekwipunek broni, wyposażenie, a nawet postęp w przepustce bitewnej.

Od dawna fani ucieszą się również, że mapa Verdansk z pierwszej Warzone powróci w grze mobilnej, a mapa Warzone 2.0 pojawi się jakiś czas później.

Warzone Mobile ma tylko okno wydania 2023, ale zostanie wydane na całym świecie na urządzeniach z Androidem i iOS. Rejestracja wstępna jest już dostępna, ale tylko na Androida. Na stronie nie ma wzmianki o tym, kiedy będzie dostępna rejestracja wstępna na iOS.

Na wypadek, gdybyś to przegapił, Call Of Duty Next przedstawił również kilka szczegółów dotyczących trybu wieloosobowego Modern Warfare 2, takich jak walka podwodna i tryb trzecioosobowy.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Fani reagują na Gunsmith 2.0 dla Modern Warfare 2 i nie są zadowoleni

WIĘCEJ: Activision blokuje 500 000 kont Call Of Duty w celu zwalczania toksycznych graczy

WIĘCEJ: Call Of Duty będzie ekskluzywną konsolą Xbox do 2028 r. Oznacza to, że Sony w gniewnej kontrze

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby ułatwić przesyłanie listów do skrzynki odbiorczej i funkcji czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, wystarczy skorzystać z naszej strony Prześlij materiały tutaj.

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie o grach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63244949dec04419b274a86e1f605b5a&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F09%2F16%2Fcall-of-duty-warzone-2-reveals-its-map-mobile-game-gets-verdansk-17388214%2F&c=10703244938427177005&mkt=fr-fr