„Call of Duty: Warzone 2” przeciek o dacie premiery: gra ukaże się przed końcem roku mówi Insider


„Call of Duty: Warzone 2” koncentruje się na nowej dacie premiery, która przybliży grę publiczności, z przeciekami i spekulacjami od osób poufnych dotyczących przybycia tytułu w 2022 roku. Nie ma jeszcze żadnych ogłoszeń od Activision Blizzard, Infinity Ward i Raven Software dotyczących dat, ale istnieją wewnętrzne przecieki dotyczące tego nowego opracowania.

Przeciek ujawnił datę premiery „Call of Duty: Warzone 2”

(Zdjęcie: Oficjalna strona Call of Duty)

CharlieINTEL, znany przeciek z „Call of Duty”, wydał wewnętrzny dokument zrzut ekranu z Reddit, który mówił o rzekomej dacie premiery nadchodzącej gry na jeszcze w tym roku. Jest to „Call of Duty: Warzone 2”, w którym pojawi się kolejna generacja Battle Royale dla graczy, która pojawi się wkrótce 16 listopada.

Opinia publiczna nie spodziewała się, że data premiery „Warzone 2” nadejdzie w tym roku, ponieważ pojawiło się niewiele raportów i informacji na temat nowej gry ustawionej na doświadczenie battle royale.

Co więcej, świat skupia się na nadejściu remastera znanego tytułu z serii „Call of Duty: Modern Warfare 2.”. Mimo to jest to znaczący postęp dla „Warzone” i jego battle royale, który wciąż ma ograniczone informacje na temat nadchodzących ofert tytułu.

Przeczytaj także: Fani mówią, że skórka Doomsayer „COD Warzone” została splagiatowana


„Call of Duty: Warzone 2” dotrze w 2022 r.

Post na Reddit r/ClassicWow zapewnia wgląd w nadejście „Call of Duty: Warzone 2”, które pojawi się w tym roku, a gra pojawi się na świecie przed końcem 2022 roku. Wyciek, teraz usunięty, opublikował wewnętrzny dokument, który mówi o planach dotyczących tytułu, z nadchodzącym wydarzeniem związanym z globalną premierą tytułu 2020, aby zapewnić nowe wrażenia.

„Call of Duty” wkrótce ukaże się

Firma poinformowała, że ​​wkrótce przestanie produkować i wydawać gry dla serii „Call of Duty”, a jej coroczne wydania nie będą miały następcy do 2024 roku dla swoich tytułów.

Oznacza to, że niedawne wydanie „Vanguard” nie miałoby żadnej kontynuacji ani tytułu, który będzie kontynuacją gier dla firmy, ale nie powstrzymuje ich przed wypuszczeniem przeróbek i sequeli do swojego battle royale.

Niemniej jednak wciąż istnieje znacząca gra, która pojawi się w tym roku dla publiczności, a do 16 września przyniesie wszystkim dostęp do wersji beta, aby zobaczyć remake słynnej gry z 2009 roku.

„Call of Duty: Modern Warfare 2” pojawi się jeszcze w tym roku, aby zobaczyć remake, który będzie zawierał tryb dla wielu graczy, w przeciwieństwie do poprzedniej wersji.

Wraz z tym podobno na świat pojawia się kolejny tytuł, będący kontynuacją słynnego tytułu battle royale „Call of Duty: Warzone 2”, który pojawi się w listopadzie.

Wstępne doniesienia twierdzą, że ukaże się ona w 2023 lub później, zwłaszcza że jest to bitwa royale, która koncentruje się głównie na trybie wieloosobowym i PvP, bez większej historii.

Powiązany artykuł: „Call of Duty: Modern Warfare 2” nadchodzi z nową mapą, która poprawi wrażenia z gry wieloosobowej

Ten artykuł jest własnością TechTimes

Ze scenariuszem Isaiaha Richarda

ⓒ 2022 TECHTIMES.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie powielaj bez pozwolenia.

Źródło : https://www.techtimes.com/articles/279253/20220817/call-duty-warzone-2-release-date-leak-game-coming-before.htm