Call of Duty: Warzone 2 osiąga 25 milionów graczy w mniej niż tydzieńCall of Duty: Warzone 2.0 wystartowało w zeszłym tygodniu, ale kontynuacja Battle Royale przekroczyła już próg 25 milionów graczy.

Oficjalne konto serii Call of Duty podziękowało graczom Warzone 2.0 za osiągnięcie w dn Świergotgdzie niektórzy użytkownicy przyjęli ogłoszenie z mieszanką fanfar i skarg na niestabilne połączenia z serwerem.

Chociaż kamień milowy wydaje się pokazywać, że wczesna czkawka nie spowolniła tempa Warzone, Battle Royale doświadczyło kilku frustrujących usterek. Wkrótce po debiucie niektórzy gracze udali się na Reddit, aby zgłosić dziwny błąd blokujący ich i prosząc ich o to Kup Modern Warfare 2 nawet jeśli już go posiadają.

Kolejna usterka zakręty niektóre modele niewidoczne, pozostawiając niczego niepodejrzewających na zewnątrz i zastrzelonych przez przeciwników ukrytych dzięki problemowi. Nagrania graczy z usterki niewidzialności pokazują użytkowników, takich jak YouTuber SuperEvan, strzelających i umierających bez wyraźnego źródła obrażeń, ale kamera Kill Cam w grze ujawnia, gdzie niewidzialni gracze ukrywali się na widoku po śmierci.

Przed premierą Warzone 2.0 Activision ogłosiło swoje plany wyłącz pierwszą grę na 12 dni przed ponownym uruchomieniem jako Call of Duty: Warzone Caldera. Przestój jest częścią większej strategii wydawcy, aby obie gry były „w pełni stabilne”, a gracze Warzone powinni otrzymać prezenty jako rekompensatę za uruchomienie wersji 2.0.

Deweloper Raven Software potwierdził kilka, ale nie wszystkie, zgłoszonych problemów Warzone za pośrednictwem swojego Tablica Trello.

IGN odzwierciedla niektóre z tych mieszanych uczućs w naszej bieżącej recenzji. Nasze wczesne wrażenia z Warzone 2.0 nazywają to „zabawną ewolucją swojego poprzednika”, gdy serwery pozostają wystarczająco stabilne, aby zakończyć mecz.

Andrea Shearon jest niezależnym współpracownikiem IGN zajmującym się grami i rozrywką. W ciągu swojej siedmioletniej kariery w branży gier nosiła kilka czapek, z tytułami w Fanbyte, USA Today’s FTW, TheGamer, VG247 i RPG Site. Znajdź ją na Twitterze (@Maajora) lub podcast Materia Possessions rozmawiający o FFXIV, grach RPG i wszelkich serialach z udziałem gigantycznych robotów.

Źródło : https://www.ign.com/articles/call-of-duty-warzone-2-25-million-player-count