Call of Duty Warzone 2 (niezliczone bez Modern Warfare 2)? Dziwny błąd powraca


A bug di Call of Duty Warzone 2.0 ciężko jest pozyskać kilku graczy, przynajmniej według najnowszych doniesień. Najwyraźniej niektórzy gracze nie mają dostępu do Battle Royale i w rzeczywistości są zapraszani do zakupu Modern Warfare 2 na resztę gry.

Ten błąd pojawił się już w ciągu kilku godzin po uruchomieniu, ale został częściowo rozwiązany w ciągu ostatnich dwóch tygodni, jednak raporty te rozszerzają się na Reddit, forach i sieciach społecznościowych. Dla jednego z graczy, z pozoru bez powodu, Call of Duty Warzone 2.0 przestaje działać. Na ekranie pojawi się komunikat zachęcający do zakupu lub zainstalowania Call of Duty Modern Warfare 2, aby kontynuować grę, niezależnie od wybranego trybu gry.

Jest to żargon, który programiści tworzą dla własnego biznesu. Oba doświadczenia są całkowicie niezależne, bez konieczności używania MW2 do gry w Call of Duty Warzone 2.0. Twórcy naprawią ten błąd bez powodzenia. Obecnie zespół programistów nie zabrał głosu, a raporty koncentrują się na wszystkich platformach i wszystkich grach, z niezwykle zróżnicowaną historią przypadków i trudną reliktem tego irytującego dla ludzi problemu.

Czy wiedziałeś? Usterka niewidzialności ustała w Call of Duty 2.0, więc zespół będzie musiał również spróbować ją naprawić.Źródło : https://game-news24.com/2022/11/21/call-of-duty-warzone-2-innumerable-without-modern-warfare-2-the-strange-bug-is-returning/