Call of Duty Warzone 2 dodaje potrójne upadek


– Reklama –

Wiele poprawek i ulepszeń prawdopodobnie pojawi się w Call of Duty Warzone 2.0, gdy pojawi się na PS5 i PS4 16 listopada, a potrójne załamanie kręgu prawdopodobnie będzie jednym z nich. Jak sugeruje tytuł, rywale w spin-offie Battle Royale CoD mogą chcieć zwrócić uwagę na szereg kręgów bezpieczeństwa podczas meczu, aby pozostać przy życiu.

– Reklama –

Zdefiniowano gułag Warzone 2.0, wyszukiwanie towarów i potrójne zwijanie kręgów

– Reklama –

Jak ujawniono na zupełnie nowym blogu PlayStation, zupełnie nowy mechanizm zwijania koła sprawi, że gracze będą w stałym ruchu na mapie. Czasami pojedynczy krąg bezpieczeństwa rozpada się na trzy odrębne kręgi, skutecznie dzieląc obszar zabawy na trzy strefy. Jeśli szczęście jest w twoim aspekcie, znajdziesz się w kręgu z mniejszą liczbą wrogów i dodatkowymi lokalizacjami do zbierania łupów. Ci, którzy przeżyją w każdym z tych obszarów, staną w opozycji do siebie, gdy trzy kręgi znów się załamią, w ostatecznej bitwie o wyłonienie zwycięzcy.

Lokalizowanie obiektów na całej nowej mapie Al Mazrah będzie nawet wykonywane bardziej „realistycznie”. Czasami przedmioty lecznicze, takie jak stymuły i strzykawki medyczne, będą prawdopodobnie znajdować się w szafkach na leki, podczas gdy broń i zestaw prawdopodobnie zostaną zachowane w bazach i zbrojowniach. Nie jest jasne, chociaż jeśli zdarzy ci się odkryć losowe zrzuty, rozwiniesz się również po całej mapie. Intencją jest, aby gracze tworzyli określone trasy do określonych obszarów z obiektami, które muszą uzupełnić.

– Reklama –

Ucieczka z gułagów w Warzone 2.0 może sprawić, że będziesz mógł wybrać między zapobieganiem grupie z potencjalnym rywalem, a pójściem na nią sam. Jeśli jesteś w stanie pokonać przeciwnika AI, którego nazwano jedynie „Dozorcą więziennym”, będziesz w stanie odzyskać klucz, który może otworzyć drzwi do wolności. Ale prostsza i szybsza może być praca z jednym innym uczestnikiem jako alternatywą, chociaż ta osoba może później okazać się wyjątkowo szkodliwym rywalem.

W różnych wiadomościach, wersja beta Modern Warfare 2 wprowadziła ponownie Ground War, a Respawn wydał ogłoszenie dotyczące ciągłego nękania graczy Apex Legends.

Źródło

– Reklama –

Link źródłowyŹródło : https://general-advice.com/call-of-duty-warzone-2-adds-triple-circle-collapse.html