Call of Duty: Warzone 2 DMZ pozwala odblokować M13, nie robiąc nic


Tryb DMZ w Warzone 2 pozwala już teraz odblokować najbardziej poszukiwaną broń w Call of Duty, M13, nie robiąc nic, podczas gdy Activision i Infinity Ward uruchamiają nową grę Battle Royale CoD na Steam wraz z pierwszym sezonem Modern Warfare 2.

Być może zastanawiasz się, jak zabić Chemika w Warzone 2 DMZ. I to prawda. Zanim zaczniesz zdobywać M13 za absolutnie nic, musisz przynajmniej znać kogoś, kto wszedł do Al Mazrah, zabił bossa AI w żółtym kolorze i odebrał M13 dla siebie – ktoś z twojej listy znajomych lub drużyny musi odblokować M13 zgodnie z prawem, aby ta sztuczka zadziałała.

Ale potem, jeśli chcesz M13 i najlepsze wyposażenie Warzone 2 M13B, możesz powielić prestiżową broń, nie robiąc w zasadzie nic. Oto jak to działa.

Kiedy jedna osoba ma odblokowany M13, odblokowuje również schemat broni. Wszystko, co muszą zrobić, to wyposażyć model podstawowy i wskoczyć z tobą do meczu strefy zdemilitaryzowanej. Następnie poproś ich, aby weszli do ekwipunku i zrzucili M13 na ziemię. Podnieś go, udaj się do najbliższej strefy ewakuacyjnej – nie musisz robić nic więcej – i eksfiluj Al Mazrah z karabinem wciąż w twoim zestawie. I to jest to. Jeśli chodzi o grę, podniosłeś M13 w DMZ i teraz jest twój.

Ponownie, zależy to od posiadania kumpla, który już odblokował broń i który jest chętny do podzielenia się – zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, więc miejmy nadzieję, że znajdziesz drużynę, która jest w świątecznym nastroju. Ale poza tym jest to banalnie proste. A jeśli chcesz im pomóc w pokonaniu Chemika, wszystko czego potrzebujesz to najlepsze wyposażenie Warzone 2 i być może najlepsze wyposażenie Warzone 2 RAAL MG, ponieważ ta broń nadal jest właścicielem meta.

Aby znaleźć Chemika, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po wszystkich twierdzach i czarnych miejscach Warzone 2. Najlepsze LKM-y Warzone 2 również zapewnią ci dobrą pozycję tutaj.Źródło : https://www.pcgamesn.com/call-of-duty-warzone-2/m13-dmz-exploit