Call Of Duty: Warzone 2 – data premiery potencjalna wyciekła


„Dokument wewnętrzny” najwyraźniej pojawił się w Internecie.

Wygląda na to, że zbliża się data premiery Call of Duty: Warzone 2 być może pojawiła się już w Internecie. W wiadomościach, które nie będą nikomu prawdziwe, wydaje się, że w dzisiejszych czasach nie można zachować tajemnicy w społeczności graczy. Dzięki nowym informacjom zebranym przez informatora Call of Duty, Activision planuje uruchomić grę 16 listopada.

Tak wynika z nowego i świeżo wyciekającego „dokumentu wewnętrznego” rzekomo z Activision, który krąży po Twitterze. Nie tylko zawiera całą masę interesujących informacji dotyczących dat premiery nie tylko Call Of Duty: Warzone 2, ale inne gry oparte na Activision przez resztę tego roku. Obejmuje to zgłoszone uruchomienie World of Warcraftkolejna ekspansja Smocze stadoplus potencjalna data, kiedy bardzo oczekiwany Diablo IV będzie dostępny w przedsprzedaży po wielkim ujawnieniu podczas ważnej prezentacji gier w grudniu. Dokumentem, który rozpisuje planowany harmonogram pozostałych wydań Activision w tym roku, podzielili się: Call of Duty Insider CharlieINTEL na Twitterze, który najwyraźniej pozyskał go ze społeczności r/classicwow Reddit. Możesz sprawdzić listę dla siebie na ich stronie na Twitterze jeśli chcesz przyjrzeć się widocznym wydaniom Activision w nadchodzących miesiącach.

Call of Duty: Warzone 2 nie ma jeszcze oficjalnej potwierdzonej daty premiery, ale wiemy o tym Call Of Duty: Modern Warfare 2 wystartuje 28 października, więc miałoby sens, gdyby Strefa wojny 2 został wydany w pewnym momencie wkrótce po tym. Nadchodzi jednak nadchodząca Call of Duty wydarzenie prezentacyjne nadchodzące 15 września, które będzie zawierało „informacje o następnym Call of Duty: Warzone”, więc może się zdarzyć, że otrzymamy solidne potwierdzenie daty premiery dla Strefa wojny 2 z Activision i Infinity Ward podczas wydarzenia. Ujawnili również, że daty i godziny otwartej bety dla Call of Duty: Modern Warfare 2 zostaną ujawnione podczas pokazu, więc wszyscy gracze, którzy chcą wejść do gry przed jej pełną premierą, mogą dostroić się do Call of Duty: Następnie 15 września na oficjalnej stronie gry i prawdopodobnie na ich kanale YouTube.

Czy ten ujawniony dokument okaże się wiarygodny, czas pokaże. Jednak dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o nadchodzącej akcji w: Diablo IV, wydaje się, że obserwowanie rozdania nagród The Game Awards w grudniu może być dobrym pomysłem. Do tego czasu z pewnością wygląda na to, że jesień będzie pełna, jeśli chodzi o gry Activision i Blizzarda.

Call of Duty: Modern Warfare 2 zostanie wydany 28 października i będzie dostępny na Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i PC.

Źródło

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62fd3ad36174428798104c570808801b&url=https%3A%2F%2Fgameranx.com%2Fupdates%2Fid%2F346940%2Farticle%2Fcall-of-duty-warzone-2-release-date-potentially-leaked%2F&c=5894133204049490856&mkt=fr-fr