Call Of Duty Warzone 2: data premiery, mapa farmy, rozgrywka, sprzęt, platformy, więcej


Wraz z oficjalnym wprowadzeniem Modern Warfare 2, gracze przygotowują się do Call of Duty: Warzone 2. Dla zainteresowanych, oto wszystko, co musisz wiedzieć o nowym Battle Royale w Modern Warfare 2, w tym data premiery, rozgrywka, mapa farmy, platformy , i więcej.

Call of Duty: Warzone zmieniło się radykalnie od czasu premiery w marcu 2020 r., a gra otrzymała każdą broń z Black Ops Cold War plus Vanguard, Verdansk otrzymała broń nuklearną, a teraz pojawia się na Pacyfiku.

Ta wersja Warzone została pozostawiona w tyle, a Modern Warfare 2 Season 1 wprowadziło „Warzone 2.0”. Nowa gra Battle Royale została w końcu ujawniona podczas wydarzenia Call of Duty Next, więc oto wszystko, co musisz wiedzieć, w tym datę premiery, mapę farmy, rozgrywkę, platformy i nie tylko.

Czym jest Call of Duty: Warzone 2?

Call of Duty: Warzone 2 to kontynuacja hitu Royale CoD, zupełnie nowej darmowej gry, która przenosi Warzone na nową mapę farmy z nową bronią, pojazdami, agentami, Gułag 2.0 i nową mechaniką.

Warzone 2 został stworzony wraz z Modern Warfare 2 i zawiera „Modern Warfare II Całkowicie nowa zawartość i systemy z progresją i zapasami.”

Data premiery Warzone 2

Activision potwierdziło, że Warzone 2 ukaże się za: 16 listopada 2022czyli około trzy tygodnie po premierze Modern Warfare 2.

16 listopada rozpocznie się pierwszy sezon Modern Warfare 2, a wraz z Warzone 2 pojawi się wyczekiwany tryb DMZ.

Strefa wojny 2 . Mapa

Mapa Warzone 2 Al Mazrah

Pomimo ogromnego przecieku, Infinity Ward w końcu ujawniło mapę farmy dla Warzone 2 w Call of Duty Next. Największa do tej pory mapa stref wojennych, The Farm, przenosi graczy do Azji Zachodniej i zawiera klasyczne mapy z serii Modern Warfare.

Podczas eksploracji farmy gracze będą mogli znaleźć klasyczne mapy Call of Duty, takie jak Showdown, Terminal, Quarry, Highrise i Dome. Mapa wykorzystuje również mechanikę pływania Modern Warfare 2, więc rzeki i oceany można przemierzać pływając lub łodzią.

Kolejną nową mechaniką w Warzone 2 jest zachowanie obwodu na farmie. Będzie teraz wiele kręgów dzielących graczy na mapie, zanim spotkają się pod koniec gry.

Strefa wojny 2

Warzone 2 jest podobny do oryginalnego Warzone, ale zawiera zupełnie nową mechanikę, która zmienia sposób, w jaki grasz.

Nadal będziesz walczył o to, by być ostatnim człowiekiem stojącym w Warzone 2, ale sposób, w jaki łupisz, zdobywasz broń i walczysz w Gułagu, zmienił się dramatycznie. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak grać w Warzone 2.

Zmiany biegów i bastiony

Totem Nieskończoności podjął kontrowersyjną decyzję o usunięciu zrzutów wyposażenia, umożliwiając graczom dostęp do własnej broni poprzez „Sklep”. W Warzone nie będzie już żadnych profitów i musisz albo poszukać swojego ekwipunku, albo kupić go osobno.

To powiedziawszy, przecieki sugerują, że sprzęt i profity mogą powrócić z powodu luzu po ujawnieniu rozgrywki Call of Duty Next Event.

Nowa mechanika Twierdz pozwala graczom odebrać jedną ze swoich niestandardowych broni za darmo. Obszary te zostaną skażone nową sztuczną inteligencją, więc walcz przez nie i omiń zamknięte drzwi, a następna niestandardowa broń ładująca zostanie uwolniona ze sklepu.

Łup i ekwipunek

Warzone 2 wstrząsnęło również sposobem, w jaki gracze plądrują swój sprzęt na mapie, czyniąc go bardziej podobnym do Blackout lub PUBG niż oryginalna Warzone.

Broń, wyposażenie i samoodrodzenie nie będą już pojawiać się w skrzyniach z zaopatrzeniem, zamiast tego gracze muszą uzyskać dostęp do menu, w którym mogą wybrać swoje przedmioty.

Twoje łupy zostaną podzielone między twój sprzęt i plecak, który służy do przenoszenia takich rzeczy, jak płyty pancerza, amunicja i dodatkowy sprzęt. Możesz także plądrować plecaki innych graczy, więc nie musisz się martwić o sortowanie ogromnej sterty łupów.

Gułag 2.0

Gracze Warzone 2 w Gułagu 2.0

Gułag przeszedł również poważną zmianę w Warzone 2, w której gracze będą teraz walczyć 2v2 z tymczasowym kolegą z drużyny, szukając broni i sprzętu znajdującego się w całym obszarze.

Jest też strażnik AI, po zabiciu go upuści klucz. Pierwsza drużyna, która podniesie klucz i zaniesie go do jednych z drzwi, wygrywa ucieczkę i wygrywa Gułag.

Gułag to również idealne miejsce do korzystania z nowej funkcji bliskiego czatu w Warzone 2.

AI

W Warzone 2 gracze mogą również znaleźć SI rozsianą po całej mapie, rzucającą bronią i zapewniającą dodatkowe punkty doświadczenia. Nie mają dużo zdrowia i nie odnoszą dużych obrażeń, ale twórcy grający w Call of Duty Next narzekali, że zrobili rzeczy zbyt zagmatwane.

RICOCHET Ochrona przed oszustwami

Co więcej, twórcy Call of Duty potwierdzili, że system przeciwdziałania oszustwom RICOCHET będzie dostępny zarówno w Modern Warfare 2, jak i Warzone 2 w dniu premiery. Powinno to zapewnić nową okazję dla graczy, którzy od samego początku chcą grać w bitwę royale bez oszustw.

Platformy Warzone 2

Warzone 2 ukaże się za Konsole obecnej i najnowszej generacjiObok Battle.net i Steam na PC. Podążając śladami Modern Warfare 2, Warzone 2 będzie dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4 i Xbox Series X | S, Xbox One i PC.

Activision potwierdziło tę wiadomość 8 czerwca, ponieważ ma zapewnić szerokie doświadczenie w obu tytułach.

Czy Warzone nadal będzie istnieć po premierach Warzone 2?

Activision potwierdziło, że Warzone będzie nadal istnieć po premierze Warzone 2:”strefa wojny Będzie kontynuowane jako oddzielne doświadczenie, które będzie obejmowało dalsze postępy graczy i ekwipunek w nim strefa wojny ekspertyza.”

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym artykułem o tym, co stanie się z Warzone po wydaniu Warzone 2.


Aby dowiedzieć się więcej o Modern Warfare 2, zapoznaj się z artykułami Jak szybko dokonać aktualizacji i Jak sprawdzić swoją K/D.

Źródło obrazu: Activision / Oddział InfinitiŹródło : https://odkblog.wiki/call-of-duty-warzone-2-release-date-farm-map-gameplay-gear-platforms-more/