Call of Duty Warzone 2: data premiery, mapa Al Mazrah, rozgrywka, wyposażenie, platformy, więcej


Call of Duty: Warzone 2 jest oficjalnie w drodze, więc oto wszystko, co musisz wiedzieć o nowym Battle Royale w Modern Warfare 2, w tym data premiery, rozgrywka, mapa Al Mazrah, platformy i nie tylko.


Call of Duty: Warzone zmieniło się znacznie od czasu premiery w marcu 2020 r., A gra otrzymała każdą broń z Black Ops Cold War, a także Vanguard, Verdansk został wystrzelony, a sceneria ma teraz miejsce na Pacyfiku.

Ta wersja Warzone została pozostawiona w Modern Warfare 2, ponieważ Infinity Ward przyniesie „Warzone 2.0” jeszcze w tym roku. Nowa gra battle royale została w końcu zaprezentowana podczas wydarzenia Call of Duty Next, więc oto wszystko, co musisz wiedzieć, w tym datę premiery, mapę Al Mazrah, rozgrywkę, platformy i nie tylko.

Czym jest Call of Duty: Warzone 2?

Call of Duty: Warzone 2 to kontynuacja hitu Battle Royale CoD, całkowicie nowej gry, która przenosi Warzone na zupełnie nową mapę Al Mazrah z nową bronią, pojazdami, Operatorami, Gułag 2.0 i nową mechaniką.

Warzone 2 został zbudowany wraz z Modern Warfare 2, zawierającym „Modern Warfare II treści i systemy z zupełnie nową progresją i inwentarzami”.

Data premiery Warzone 2

Activision potwierdziło, że Warzone 2 zostanie wydane w dniu 16 listopada 2022mniej więcej trzy tygodnie po premierze Modern Warfare 2 28 października.

16 listopada rozpocznie się 1 sezon Modern Warfare 2, a wraz z Warzone 2 pojawi się wyczekiwany tryb DMZ.

Mapa Warzone 2

Mapa Warzone 2 Al Mazrah

Chociaż mocno wyciekły, Infinity Ward w końcu ujawniło mapę Al Mazrah z Warzone 2 w Call of Duty Next. Największa dotychczas mapa Warzone, Al Mazrah, przenosi graczy do Azji Zachodniej i zawiera klasyczne mapy z serii Modern Warfare.

Podczas eksploracji Al Mazrah gracze będą mogli znaleźć klasyczne mapy Call of Duty, takie jak Showdown, Terminal, Quarry, Highrise i Dome. Mapa wykorzystuje również mechanikę pływania Modern Warfare 2, więc rzeki i oceany można przemierzać pływając lub łodzią.

Kolejną zupełnie nową mechaniką Warzone 2 jest zachowanie kręgu w Al Mazra. Będzie teraz kilka kręgów dzielących graczy na mapie przed spotkaniem w końcowej grze.

Rozgrywka w Warzone 2

Warzone 2 jest podobny do oryginalnego Warzone, ale zawiera zupełnie nową mechanikę, która wstrząsa rozgrywką.

Nadal będziesz walczył o to, aby być ostatnim człowiekiem stojącym w Warzone 2, ale sposób, w jaki łupisz, zdobywasz broń i walczysz w Gułagu, otrzymał poważne zmiany. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o rozgrywce Warzone 2.

Zmiany wyposażenia i twierdze

Totem Nieskończoności podjął kontrowersyjną decyzję o usunięciu zrzutów wyposażenia, dając graczom dostęp do ich niestandardowej broni za pośrednictwem „Sklepu”. W Warzone nie będzie już żadnych profitów i musisz osobno zebrać lub kupić swój ekwipunek.

Jednak nowa mechanika Twierdz pozwala graczom odebrać jedną ze swoich niestandardowych broni za darmo. Obszary te zostaną zanieczyszczone przez nową sztuczną inteligencję, więc walcz przez nie i wyjdź poza zamknięte drzwi, a twoja następna niestandardowa broń zostanie uwolniona ze Sklepu.

Grabież i ekwipunek

Warzone 2 wstrząsnęło również sposobem, w jaki gracze będą łupić swój sprzęt na mapie, bardziej przypominając Blackout lub PUBG niż oryginalna Warzone.

Bronie, wyposażenie i samoreanimacje nie będą już wyskakiwać ze skrzynek z zaopatrzeniem, zamiast tego gracze muszą uzyskać dostęp do menu, w którym mogą wybrać swoje przedmioty.

Twoje łupy zostaną podzielone między wyposażenie i plecak, który służy do przenoszenia przedmiotów, takich jak płyty pancerne, amunicja i dodatkowe wyposażenie. Możesz także plądrować plecaki innych graczy, więc nie musisz się martwić o sortowanie ogromnego stosu łupów.

Gułag 2.0

Gracze Warzone 2 w Gułagu 2.0

Gułag przeszedł również ogromną zmianę w Warzone 2, w której gracze będą teraz walczyć 2v2 z tymczasowym kolegą z drużyny i szukać broni i wyposażenia znalezionego w całym obszarze.

Jest też AI Jailer, a po zabiciu upuści klucz. Pierwsza drużyna, która podniesie klucz i zaniesie go do jednych z drzwi, wygra ucieczkę, wygrywając Gułag.

Gułag to również idealne miejsce do korzystania z nowej funkcji czatu zbliżeniowego w Warzone 2.

AI

Gracze Warzone 2 mogą również znaleźć sztuczną inteligencję rozproszoną po całej mapie, upuszczającą broń i zapewniającą dodatkowe PD. Nie mają dużo zdrowia ani nie zadają dużych obrażeń, ale twórcy treści grający w Call of Duty Next narzekali, że robią rzeczy zbyt zagmatwane.

RICOCHET anty-cheat

Co więcej, twórcy Call of Duty potwierdzili, że system przeciwdziałania oszustwom RICOCHET będzie dostępny zarówno w Modern Warfare 2, jak i Warzone 2 w dniu premiery. Powinno to zapewnić nową okazję dla graczy, którzy od samego początku chcą grać w bitwę royale bez oszustów.

Platformy Warzone 2

Warzone 2 ukaże się w dniu zarówno obecne, jak i ostatniej generacji konsolejak również Battle.net i Steam na PC. Podążając śladami Modern Warfare 2, Warzone 2 będzie dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC.

Activision potwierdziło tę wiadomość 8 czerwca, ponieważ stara się zapewnić szerokie doświadczenie w obu tytułach.

Czy Warzone nadal będzie istnieć po wydaniu Warzone 2?

Firma Activision potwierdziła, że ​​Warzone będzie nadal istnieć po wydaniu Warzone 2: „Strefa wojny będzie kontynuowane jako oddzielne doświadczenie, które będzie obejmować kontynuację postępów graczy i ekwipunków w ramach tego Strefa wojny doświadczenie.”

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym artykułem o tym, co stanie się z Warzone po wydaniu Warzone 2.


Aby uzyskać więcej informacji na temat Modern Warfare 2, koniecznie sprawdź wszystkie bonusy przedpremierowe Modern Warfare 2, nagrody beta i jak wcześnie rozpocząć kampanię.

Źródło obrazu: Activision / Totem NieskończonościŹródło : https://charlieintel.com/call-of-duty-warzone-2/159135/