Call of Duty: Warzone 2 będzie miało nowy tryb gry DMZ w dniu premiery | Wiadomości o grze Hype


W ramach wydarzenia Call of Duty Next Activision podzieliło się szczegółami na temat długo oczekiwanego trybu DMZ w stylu Tarkov dla Call of Duty: Warzone 2. 2022 będzie ważnym rokiem dla serii Call of Duty. Nie tylko długo oczekiwany Call of Duty: Modern Warfare 2 od Infinity Ward zostanie wydany jeszcze w tym roku, ale także zostanie wydana zrestartowana gra RPG Call of Duty: Warzone 2. Jakby tego było mało, Activision potwierdziło również plany wydania długo omawianego trybu gry DMZ dla Warzone 2.

DMZ to zupełnie nowy tryb gry dla Call of Duty, który był przedmiotem przecieków i plotek od 2021 roku. Mówi się, że tryb gry był rozwijany od kilku lat. Jest bezpośrednio inspirowany Escape from Tarkov, drużynową grą wieloosobową z hardkorowym łupieniem i oszczędzaniem sprzętu między meczami. Strefa DMZ została oficjalnie ogłoszona i opisana jako „tryb łupu” oparty na mapie Al Mazrah z Call of Duty: Warzone 2.

Jeśli chodzi o to, kiedy fani Call of Duty mogą spodziewać się uruchomienia strefy DMZ, ma ona pojawić się wraz z Call of Duty: Warzone 2, gdy trafi na rynek 16 listopada. Zgodnie z obietnicą jest to tryb online dla wielu graczy, w którym gracze mogą brać udział w aktywnościach PvP i PvE tak długo, jak chcą, z łupami zapisanymi między meczami. Potwierdzono, że strefa DMZ została opracowana przez Infinity Ward, chociaż jest rozwijana przy wsparciu innych studiów Activision.

Bardziej szczegółowe informacje na temat systemu łupów i postępów w strefie zdemilitaryzowanej nie zostały jeszcze ujawnione. Activision prosi fanów Call of Duty o czekanie na kolejną transmisję Call of Duty Next. Activision planuje omówić takie tematy, jak „wyzwania, nagrody, funkcje rozgrywki i nie tylko”. Data kolejnego wydarzenia Call of Duty Next nie została jeszcze ogłoszona, ale najprawdopodobniej odbędzie się przed premierą Call of Duty: Modern Warfare 2 pod koniec października.

Biorąc pod uwagę popularność gry Battle Royale firmy Activision, Call of Duty: Warzone, warto zastanowić się, co Infinity Ward może zrobić z grą w stylu Tarkova. Sukces nie jest gwarantowany, jak pokazała nieistniejąca już strefa zagrożenia w Battlefield 2042.

Jednak największym konkurentem DMZ może być ona sama. Ponieważ DMZ wychodzi z Call of Duty: Warzone 2, gracze mogą po prostu zdecydować się na grę w walkę, a nie na Tarkov. Activision ma nadzieję, że gracze Call of Duty przełączą się między Warzone 2 a DMZ, ale czas pokaże.

Podobała Ci się wiadomość? Dodaj naszą stronę do zakładek (naciśnij Ctrl+D), nie zgub nas.
Nie zapomnij też zostawić komentarza.Źródło : https://www.aroged.com/2022/09/16/call-of-duty-warzone-2-will-have-a-new-dmz-game-mode-at-launch-hype-game-news/