Call of Duty: Warzone 2.0 zadebiutuje 16 listopada


Chcesz dowiedzieć się, co dalej z branżą gier? Dołącz do kierownictwa gier, aby w październiku na GamesBeat Summit Next dyskutować o rozwijających się częściach branży. Zarejestruj się dziś.


Przygotuj się na zanurzenie w nowej generacji Warzone. Call of Duty: Warzone 2.0 zadebiutuje jako 120-osobowa gra typu battle royale 16 listopada.

Activision poinformowało, że Warzone 2.0 będzie korzystać z tego samego silnika gry Call of Duty Next, co tegoroczna kampania i tytuł dla wielu graczy, Call of Duty: Modern Warfare II, który pojawi się 28 października. Z tego samego silnika korzysta również Warzone Mobile, który pojawi się w 2023 roku. Otwarta beta rusza w piątek na PlayStation. Silnik jest przeznaczony do systemów nowej generacji.

Activision powiedziało, że tytuł będzie przełomowy w nowej, odważnej erze Call of Duty. Cieszę się z tego, bo Warzone to moja gra. Odkąd zadebiutował w momencie wybuchu pandemii w marcu 2020 r., poświęciłem 11 dni, 10 godzin i 57 minut grania w Warzone. W tym czasie jestem wśród 8% najlepszych graczy, jeśli chodzi o 1135 zabójstw. Niestety, zginąłem 2761 zgonów. (Hej, nigdy nie powiedziałem, że jestem dobry w swojej grze).

Możesz także walczyć w pojazdach na wodzie w Warzone 2.0.

Jestem w 6% najlepszych graczy pod względem mojego ogólnego wyniku i jestem w najlepszych 9% z ośmioma zwycięstwami w battle royale dzięki temu, że gram z moimi przyjaciółmi (jak Stembo, Bum King, Stvrgeon , Timmieg720, PierrePressure i więcej), którzy są lepsi ode mnie.

Chociaż możesz zacząć wyrównywać swoje bronie 28 października wraz z premierą Modern Warfare II, najpierw musisz zacząć grać w kampanię i tryb wieloosobowy. Następnie pojawia się Warzone 2.0 z nową, nowoczesną mapą walki. Będziesz mieć nową aplikację rusznikarza, aby dostosować swój zestaw broni, co pozwoli ci dostosować więcej i łatwiej wymieniać broń.

Oni jest dostępny jako operator odtwarzacza przypominający samuraja dla tych, którzy zamawiają w przedsprzedaży w Sony i będą w Warzone 2.0.

Warzone 2.0 jest bezpłatne dla każdego. Jeśli chcesz, możesz kupić skórki i karnety bojowe, a do tego nowa mapa Al Mazrah i nowe wrażenia z piaskownicy. Na mapie znajduje się 18 punktów zainteresowania.

Do 120 graczy może grać w meczu na urządzeniach mobilnych, ale Activision nie podało, ilu może dołączyć na innych platformach. Gracze mobilni będą mogli dołączać do meczów Warzone z innym graczem.

Gra zawiera Ricochet Anti-Cheat od pierwszego dnia na całym świecie zarówno dla Modern Warfare II, jak i Warzone 2.0. Posiada zabezpieczenia serwera i sterowniki na poziomie jądra.

Mapa Al Mazrah.

Będziesz mógł pływać w wodzie i tam walczyć. Możesz robić taktyczne sprinty, nurkowania z delfinami, płaszcz i wisieć na półkach. Możesz jeździć tymi samymi pojazdami w grach i wychylać się z okien pojazdu lub osłaniać dach pojazdu. W przyczepie widać żołnierza, który rzuca kolcem w ścigający się pojazd i poraża go prądem. Możesz zdjąć helikopter za pomocą drona. Możesz ścigać się na wodzie motorówkami i ścigać wrogów, ale możesz także podłożyć miny na wodzie, aby wysadzić te łodzie.

Nowa mapa Warzone 2.0.

Mapa Al Mazrah jest osadzona na pustyni fikcyjnego regionu Azji Zachodniej. Pojawiło się nowe doświadczenie nazwane DMZ, zupełnie nowe doświadczenie w piaskownicy pojawi się wraz z Call of Duty: Warzone 2.0 w dniu premiery. Możesz też walczyć w trzeciej osobie. Jedną ze zmian jest to, że czujnik bicia serca ma więcej szczegółów, ale ma baterię, więc nie można go używać w nieskończoność w grze Warzone.

Strzelanie AWAC z nieba.

Koniec meczów Warzone będzie inny, ponieważ istnieje zupełnie nowa mechanika kręgów, ponieważ pojawia się wiele kręgów zmieniających scenariusze końcowe. Ponadto nowa, inteligentniejsza frakcja AI ożywi świat Al Mazrah dzięki wyższym stawkom i bardziej realistycznym scenariuszom walki.

Następnie będziemy mieli Gułag 2.0, w którym gracze idą po swojej śmierci w Battle Royale. Jeśli przeżyją mecz 2v2, mogą wrócić na mapę. Mogą również łupić broń w Gułagu i rozprawiać się z „Dozorcą więziennym”, aby uzyskać jeszcze więcej opcji dla graczy i niespodzianek.

Wyjęcie helikoptera za pomocą drona.

Pojawią się również nowe funkcje społecznościowe dla społeczności w całym doświadczeniu, z ponownie podkreśloną łącznością społecznościową.

Call of Duty: Modern Warfare ll będzie dostępne na całym świecie na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X|S i PC za pośrednictwem Battle.net i Steam w piątek 28 października. Call of Duty: Warzone 2.0 będzie dostępne na całym świecie na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X|S i PC przez Battle.net i Steam w piątek 16 listopada.

Credo GamesBeat w przypadku branży gier „gdzie pasja spotyka się z biznesem”. Co to znaczy? Chcemy Ci powiedzieć, jakie znaczenie mają dla Ciebie wiadomości — nie tylko jako decydent w studiu gier, ale także jako fan gier. Niezależnie od tego, czy czytasz nasze artykuły, słuchasz naszych podcastów, czy oglądasz nasze filmy, GamesBeat pomoże Ci poznać branżę i cieszyć się jej zaangażowaniem. Odkryj nasze Briefingi.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6323caa0f00844b08917d5cce5afcb3b&url=https%3A%2F%2Fventurebeat.com%2Fgames%2Fcall-of-duty-warzone-2-0-debuts-on-november-16%2F&c=16794832271971119346&mkt=fr-fr