Call of Duty Warzone 2.0 Wycieki oceny ESRB Tryby rozgrywki, broń i nie tylko


Call of Duty Warzone 2.0 zadebiutuje na konsolach ostatniej i obecnej generacji. Gra została oceniona zarówno na konsole, jak i komputery PC. Oto kilka szczegółów z ratingu ESRB.

Nie jest niespodzianką, że gra została oceniona jako Dojrzała 17+. Przytoczone powody to krew i rany, intensywna przemoc, wulgarny język i używanie narkotyków. Będą też zakupy w grze, ale to znowu nie jest niespodzianka. Jeśli chodzi o szczegóły oceny, sprawdź poniżej.

To pierwszoosobowa strzelanka, osadzona w uniwersum Call of Duty, w której gracze biorą udział w różnorodnych bitwach wieloosobowych (np. Battle Royale, potyczki w stylu plunder/DMZ). Gracze używają karabinów maszynowych, strzelb, karabinów snajperskich i materiałów wybuchowych, aby zabijać wrogich żołnierzy w szaleńczej walce. Bitwy są uwydatnione realistycznym wystrzałem, okrzykami bólu, efektami rozprysku krwi i eksplozjami. Garść broni/ataków skutkuje ścięciem/rozczłonkowaniem. Ruchy wykańczające czasami przedstawiają dramatyczne pchnięcia nożami i strzały w głowę, z efektami krwi i krwi z bliska. Gra zawiera odznaki/banery, które przedstawiają ilustracje liści marihuany i/lub postaci palących jointy. W grze pojawiają się słowa „f**k” i „sh*t”.

Tryby rozgrywki wymienione w rankingu ESRB to Battle Royale, Potyczki w stylu Plunder i tryb DMZ. Wspomniana broń to karabiny maszynowe, strzelby, karabiny snajperskie i materiały wybuchowe. Nie zabraknie również przemocy i krwi.

Call of Duty Warzone 2.0 ukaże się jeszcze w tym roku wraz z Call of Duty Modern Warfare 2.

Źródło : https://novicegamerguides.com/news/call-of-duty-warzone-2-0-esrb-rating-leaks-details-around-gameplay-modes-weapons-and-more/