Call of Duty: Warzone 2.0, wybuchowy zwiastun premierowy do darmowej gry i nowości


Codzienne życie fanów Call of Duty zmieni się w tym tygodniu. Po 2 latach dobrej i lojalnej służby, Aktywacja przestanie wspierać Call of Duty: Warzone (które zostaną przemianowane Call of Duty: Warzone Caldera do końca życia) i uruchomić Call of Duty: Warzone 2.0 do Rozgrywka i ekosystem współdzielony z Call of Duty: Modern Warfare II.

Nowy free-to-play zostanie oficjalnie uruchomiony 16 listopada na uboczu startu Sezon 1 z MWIIwięc wydawca chciał uczcić tę okazję specjalna przyczepa. Ona podkreśla wszystkie specyfiki tego zestawu, z menu Al-Mazrah do arsenału i pojazdówpoprzez możliwość pływania i nurkowania, tryb DMZ na podstawie celów i eksfiltracji i nie tylko.

Do zobaczenia jutro o 19:00 na początek przygody, do której można już pobrać klienta na PC, PS4, Xbox One, PS5 i Xbox Series X|S. Call of Duty: Modern Warfare II Czy inaczej jest dostępny od 58,73 € Amazon.co.uk.

Przeczytaj także: Call of Duty: Warzone 2.0, data premiery, różnice z WARZOONE, News i tryb DMZ, wszystko o nowej darmowej play!

bogactwo
Redaktor
Ulubiony redaktor Twojego ulubionego redaktora od 2009 roku, pasjonat muzyki, która sprawia, że ​​boom boom, zwolennik wszelkiego rodzaju serii komiksowych. Za dużo grałem w Pokémon w swoim życiu.
Chodź za mną :

witryna źródłowa-121

Źródło : https://gettotext.com/call-of-duty-warzone-2-0-an-explosive-launch-trailer-for-free-to-play-and-whats-new/