Call of Duty Warzone 2.0 – Wspieraj weteranów DMZ w charytatywnym wyzwaniu

Call of Duty Warzone 2.0 wspiera weteranów DMZ w centrum wyzwania charytatywnego

W dniach 1-7 maja wszyscy gracze Tryb DMZ Call of Duty Warzone 2.0 są zaproszeni do udziału w zbiórce pieniędzy zainicjowanej przez Activision w celu wsparcia inicjatyw charytatywnych prowadzonych przez Fundację.

Przy aktywnym udziale społeczności Call of Duty, Activision Blizzard obiecuje stworzyć globalną darowiznę w wysokości do 1 miliona dolarów na rzecz Endowment. Amerykański wydawca przekaże 1 dolara za każdą grę DMZ w Call of Duty Warzone 2.0, w której zostanie wydobyte co najmniej 30 tysięcy dolarów.

Wszystkie fundusze zebrane przez Activision od teraz do 7 maja zostaną przeznaczone na misję Endowment polegającą na zatrudnianiu bezrobotnych i niepełnozatrudnionych weteranów w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii na wysokiej jakości stanowiskach.

Indywidualni gracze mogą otrzymać do 10 $ na cele charytatywne (jeden dolar zostanie przekazany za każde udane losowanie, maksymalnie 10 losowań). Użytkowników COD Warzone 2.0 zachęca się tym samym do dotarcia w meczu do każdej akcji pozwalającej na zdobycie pieniędzy w trybie DMZ, takiej jak kasy fiskalne, zakończenie Umów i sprzedaż kosztowności.

Gracze, którym uda się po raz pierwszy osiągnąć minimalny cel wydobycia DMZ w wysokości 30 000 $, zostaną nagrodzeni wizytówka „Łup na dobre” który upamiętnia wysiłki podjęte w celu pomocy weteranom w znalezieniu wysokiej jakości pracy.

Źródło

https://www.aroged.com/2023/05/02/call-of-duty-warzone-2-0-supports-veterans-dmz-at-the-center-of-a-challenge-for-charity/.