Call Of Duty: Warzone 2.0 Wskazówki DMZ dla początkujących


Call of Duty: Warzone 2.0 jest tutaj z nowym trybem ekstrakcji DMZ. Jest to bardziej oparta na celach gra typu sandbox, w której gra się zupełnie inaczej niż w Battle Royale. Dzięki wielu sposobom na rozegranie rundy, w tym rozmaitym celom ustawionym w środowisku PvPvE, może być wiele do przyswojenia. Tutaj wymienimy kilka wskazówek i ogólnych informacji, które pomogą Ci zacząć i jak najlepiej wykorzystać swoją czas w trybie DMZ.

Szybki przegląd DMZ

DMZ to tryb trio w środowisku PvPvE, w którym możesz wybrać sposób gry, w tym plądrowanie przedmiotów i broni o dużej wartości oraz wypełnianie celów frakcji. Zatrzymujesz wszystko, co splądrujesz dzięki udanemu eksfilowi, ale ryzykujesz utratą prawie wszystkiego, jeśli umrzesz i nie uda ci się wydostać z meczu.

Ogólne wskazówki DMZ dla początkujących

Broń działa inaczej niż Battle Royale

Plany ubezpieczonych broni DMZ i typy broni z przemytu

Przed wczytaniem meczu w strefie zdemilitaryzowanej ważne jest, aby zrozumieć, jak działa ładowanie broni. Oto pełny przewodnik po typach broni DMZ, ale w zasadzie istnieją bronie, które wydobywasz z trybu zwanego Kontrabandą, i są bronie, które dostosowujesz za pomocą rusznikarza, aby zabrać je do strefy DMZ, a te nazywane są planami broni.

Twoje niestandardowe plany to jedyne przedmioty, których nie stracisz na stałe po nieudanej misji DMZ, ale zostaniesz ukarany za nieudane wydobycie z meczu. Ta kara to dwugodzinny czas odnowienia. Tutaj oferujemy przewodnik DMZ, jak odblokować więcej ubezpieczonych miejsc na broń i szybciej skrócić karę odnowienia.

To, czy wybierzesz się na misję z niestandardowym schematem broni, bronią z kontrabandy, czy z niczym, będzie zależeć od tego, jaki jest twój cel na mecz. Jeśli twoim celem jest po prostu wejście i zebranie łupów i pieniędzy do wydobycia, nie warto ryzykować najlepszą bronią. Możesz łatwo załadować mecz za pomocą samych pięści, walczyć wręcz z pierwszą sztuczną inteligencją, którą zobaczysz, i zabrać jej broń. Możesz też przeszukać budynek i prawdopodobnie znaleźć coś do wykorzystania.

Zachowaj lepszą broń na czas, gdy ładujesz coś konkretnego, co wymaga większej siły ognia, na przykład oczyszczanie Twierdzy lub seria trudnych misji frakcyjnych.

Gratisy i wczesne niezbędniki

Upewnij się, że zawsze ładujesz do meczu swój śmiercionośny, taktyczny i ulepszony sprzęt polowy. Zawsze możesz wybrać te przedmioty na początku meczu i nigdy nie tracisz do nich dostępu. Polecam skrzynkę z amunicją do najlepszego ulepszenia polowego, dzięki czemu zawsze masz amunicję do dyspozycji. Zawsze możesz zebrać więcej lub inny śmiercionośny sprzęt i sprzęt taktyczny, ale zawsze bierz te gratisy.

W meczu poszukaj kamizelek, które pozwolą ci wyposażyć się w więcej pancerza. Możesz je kupić w Buy Stations, ale istnieje duża szansa, że ​​​​zrabujesz jeden, jeśli przeszukasz pobliskie budynki.

Łatwe odblokowanie broni

Jedną naprawdę ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że jeśli jesteś nowy lub masz tylko Warzone 2.0, możesz odblokować broń znacznie szybciej w DMZ. Modern Warfare 2 i Warzone 2.0 mają złożony system progresji broni, który wymaga użycia niektórych broni do odblokowania innych, ale możesz ominąć ten problem, po prostu wydobywając broń w DMZ. Za każdym razem, gdy eksfilujesz z bronią, której jeszcze nie odblokowałeś, zostanie ona odblokowana do użytku we wszystkich trybach. Jeśli więc znajdziesz nową broń, która ci się spodoba, upewnij się, że ją wyeksfilowałeś.

Rozpocznij misje frakcyjne wcześnie

Misje frakcji DMZ
Misje frakcji DMZ

Przed wczytaniem meczu będziesz mieć możliwość wybrania trzech misji frakcyjnych do wykonania w grze. To mnóstwo różnych wyzwań, w tym zadania takie jak łupienie określonych przedmiotów, zbieranie danych wywiadowczych i eliminowanie oznaczonych celów. Mają różny poziom trudności, ale ukończenie ich nie tylko zapewni ci przyzwoite XP i nagrody, ale także działa na rzecz odblokowania dodatkowych ubezpieczonych miejsc na broń. Oto nasz pełny przewodnik na temat odblokowywania dodatkowych miejsc na broń dla strefy DMZ, który wyjaśnia również, w jaki sposób można skrócić czas odnowienia schematów broni.

Funkcja asymilacji DMZ i komunikacja

Jeśli twoi koledzy z drużyny umrą lub po prostu potrzebujesz wsparcia, możesz skorzystać z nowej funkcji asymilacji Warzone 2.0. Dzięki temu możesz użyć koła komunikacyjnego prośba o dołączenie do innych triolub poproś innych, aby do Ciebie dołączyli. Funkcję tę można znaleźć, naciskając pad kierunkowy w górę, aby uzyskać dostęp do koła komunikacji trybu. To koło umożliwia również korzystanie z podstawowych opcji komunikacji w celu grupowania się ze znajomymi lub proszenia o pomoc w Twojej okolicy.

Niektóre AI są twarde

Z niektórymi AI łatwo się walczy, ale uważaj na opancerzoną sztuczną inteligencję i te w Twierdzach lub innych gęsto zaludnionych obszarach celów, ponieważ oferują one bardziej wymagającą walkę. Upewnij się, że masz do dyspozycji amunicję i płyty pancerza i nie bój się wycofać z walki.

Możesz tankować i naprawiać swoje pojazdy

W przeciwieństwie do oryginalnej Warzone, pojazdy w Warzone 2 nie mają nieograniczonej pojemności paliwa. Pamiętaj, aby obserwować licznik paliwa w dolnej środkowej części ekranu. Możesz tankować pojazdy zrabowanymi kanistrami w locie, ale możesz też tankować i naprawiać pojazdy na stacjach benzynowych.

Nie czuj presji, aby zostać

Wczytywanie jako trio może wydawać się, że twój los jest na stałe związany z członkami drużyny, ale możesz wyrzucić się w dowolnym momencie i nie musisz czekać na członków drużyny. Możesz zdecydować się na eksfilację oddzielnie, podobnie jak oni.

Sezon 1 ma nową broń, którą można odblokować do użytku w Modern Warfare 2 i Warzone 2.0, a oto nasz przewodnik po odblokowaniu karabinu szturmowego M13B w trybie DMZ. Zapoznaj się również z naszym przewodnikiem po Warzone 2.0 oraz nowych funkcjach Twierdzy i Czarnej Witryny DMZ.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-warzone-2-0-dmz-tips-for-beginners/1100-6509310/?ftag=CAD-01-10abi2f