Call of Duty: Warzone 2.0 sezon 2 powróci do walki 1 na 1 w Gułagu


©

W Call of Duty: Warzone 2.0 powrócą bezpośrednie walki w Gułagu w sezonie 2. Ta funkcja, która pierwotnie pojawiła się w pierwszej Strefie wojny, była dość popularna, a twórcy Infinity Ward i Raven Software ogłosili powrót 1 na 1 z Gułagiem w 2. sezonie Warzone 2.0.

Chociaż nie ma jeszcze żadnych szczegółów na temat tego, jak to będzie działać w Call of Duty: Warzone 2.0, oba studia poinformowały, że ta funkcja zostanie szczegółowo opisana w poście na blogu w przyszłym tygodniu.

Kiedy gracz umiera po raz pierwszy w Call of Duty: Warzone 2.0, trafia do Gułagu, gdzie zostaje połączony z losowym graczem w strzelaninie 2 na 2 na zamkniętej arenie. Zwycięzcy strzelaniny mogą wrócić do królewskiej bitwy i kontynuować to, co zaczęli.

Wraz z dodaniem Gułagu 1 na 1 w Sezonie 2, gracze Warzone 2.0 będą mieli możliwość toczenia bardziej intensywnych walk 1 na 1 z innymi graczami w Gułagu, zamiast być na łasce potencjalnie trudnej drużyny.

Activision niedawno ogłosiło, że Call of Duty: Warzone 2.0 rozpocznie swój drugi sezon 15 lutego, przynosząc ze sobą nową broń i, co najciekawsze, nową małą mapę.Źródło : https://www.aroged.com/2023/01/22/call-of-duty-warzone-2-0-season-2-will-see-the-return-of-1v1-combat-in-the-gulag/