Call of Duty Warzone 2.0 – przewidywana data premiery, co wiemy do tej pory


Wraz z tegorocznymi Call of Duty: Modern Warfare 2Activision potwierdziło również zupełnie nową ofertę free-to-play w Call of Duty Warzone 2.0.

Chociaż szczegóły są obecnie skąpe, wiemy o kilku rzeczach – w tym o ulepszeniu silnika i nie tylko. Biorąc pod uwagę sukces pierwszego z nich, oczekiwania dotyczące kontynuacji są naturalnie wysokie.

Oto, co do tej pory wiemy o grze.

Call of Duty Warzone 2.0 – przewidywana data premiery

Pojawiły się doniesienia, że ​​Activision pracowało nad kontynuacją Warzone już w styczniu tego roku. Potwierdziłoby to te doniesienia kilka miesięcy później, drażniąc kontynuację o „nową technologię, nowe funkcje i nową rozgrywkę”.

W ogłoszeniu zespół nie podał dokładnej daty Call of Duty Warzone 2.0data premiery. Twierdził jednak, że tytuł pojawi się „wkrótce po premierze” Call of Duty: Modern Warfare 2.

Wiemy, że gra zostanie wydana 28 października i bylibyśmy zaskoczeni, gdyby Activision nie chciało przygotować strzelanki na świąteczną gorączkę. Dlatego wstępnie przewidujemy a Listopad Data wydania.

Call of Duty Warzone 2.0 – ustawienie i zawartość Warzone 1

Powiedziano nam, że Warzone 2.0 będzie „rozszerzeniem uniwersum Modern Warfare 2”. Dlatego możemy spodziewać się współczesnego dnia lub bliskiej przyszłości.

Zostaliśmy również poinformowani, że będzie zawierał zupełnie nowe postępy i ekwipunek. Efektem tego jest to, że twój postęp od pierwszego Call of Duty Warzone będzie nie przenieść dokądś. Raczej wszyscy będą zaczynać od zera.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​postęp nie jest stracony. Activision potwierdziło, że oryginał Call of Duty Warzone pozostaną dostępne i zaktualizowane.

W szczególności powiedzieli, że będzie „kontynuować jako oddzielne doświadczenie, które będzie obejmować kontynuację postępów graczy i zapasów w ramach tego doświadczenia Warzone”.

Jeśli chodzi o to, kiedy zobaczymy więcej gry, Activision obiecało pierwsze spojrzenie na 15 września.

Call of Duty Next będzie specjalną transmisją na żywo, zawierającą nowe szczegóły dotyczące wielu gier Call of Duty. To obejmuje Call of Duty Modern Warfare 2, Call of Duty Warzone 2.0 oraz Call of Duty Warzone Mobile.

Będziemy aktualizować to centrum o wszystkie Call of Duty Warzone 2.0 wiadomości, jakie otrzymujemy.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62fbc04d4ca54f66b866a0144e57f33f&url=https%3A%2F%2Fwww.videogamer.com%2Fnews%2Fcall-of-duty-warzone-2-0-release-date-news-rumors%2F&c=13080708535906174177&mkt=fr-fr