Call of Duty Warzone 2.0, Infinity Ward potwierdza: tryb DMZ będzie „tylko” w wersji beta


W oczekiwaniu na rychłe otwarcie serwerów Call of Duty Warzone 2.0, Infinity Ward określa, że ​​tryb DMZ dostępny od pierwszego dnia może być używany „tylko” w wersji beta, ze wszystkimi implikacjami, które możemy łatwo postawić pod względem zawartości, zmian do rozgrywki i funkcjonalności, które mają zostać zoptymalizowane.

W długim przemówieniu opublikowanym na łamach oficjalnego bloga Infinity Ward, spółka zależna Activision wyjaśnia, że ​​tryb DMZ będzie integralną częścią bogatej oferty startowej COD Warzone 2.0, choć w wersji Beta. Intencją twórców jest w rzeczywistości zebranie jak największej ilości informacji zwrotnych od fanów Call of Duty, a następnie interweniowanie we wszystkie ulepszenia, dodatki i zmiany wymagane przez fanów, którzy będą rywalizować w wyzwaniach trybu DMZ.

W ostatnich dniach Infinity Ward zilustrował całą zawartość pierwszego sezonu COD Warzone 2.0 i Modern Warfare 2, a w mieszkaniu w strefie DMZ opisał ją jako „Aktywność w otwartym świecie skoncentrowana na opowiadaniu historii, z zespołami wykonującymi misje wydobywcze i podejmującymi dodatkowe cele drugorzędne przeciwko operatorom sterowanym przez sztuczną inteligencję i przeciwnikom w trybie wieloosobowym”. Będzie to zatem doświadczenie niezbyt odmienne od tego, które oferuje Ucieczka z Tarkowaz misjami wydobywczymi do wykonania po zebraniu wraz ze swoim zespołem całego niezbędnego sprzętu, aby stawić czoła wrogom w trybie wieloosobowym i partyzantom zarządzanym przez CPU.

Beta trybu DMZ oficjalnie rozpocznie się 16 listopada o 19:00 włoskizbiegło się z otwarciem serwerów Call of Duty Warzone 2.0 na PC, PlayStation i Xboksie.Źródło : https://california18.com/call-of-duty-warzone-2-0-infinity-ward-confirms-the-dmz-mode-will-be-only-in-beta/7875602022/