Nowe kamizelki pancerne w Call of Duty: Warzone 2.0 DMZ – jak zdobyć?

Nowe kamizelki pancerne w Call of Duty: Warzone 2.0 DMZ

Z rozpoczęciem sezonu 3 Call of Duty: Modern Warfare 2 I Strefa wojny 2.0, tryb ekstrakcji DMZ tego ostatniego otrzymał największą aktualizację, jak dotąd. W grze dodano cztery nowe nośniki płyt pancernych, z których każdy ma unikalną cechę lub zdolność, która może pozwolić graczom na większą kontrolę nad ich konstrukcjami i stylami gry.

Nowe nośniki płyt pancernych

  1. Tempered Armor Carrier – płyty pancerza podzielone na dwie półpaski zamiast trzech trzecich, dzięki czemu wymiana na pełną jest szybsza i łatwiejsza.
  2. Kamizelka medyka – zapewnia noszącemu szybsze wskrzeszanie obu członków drużyny, a także jego własne wskrzeszenia, które mogą pojawić się podczas strzelaniny, gdy członek drużyny upada.
  3. Kamizelka komunikacyjna – ulepsza całą technologię UAV, zmieniając wszystkie UAV, od wież, przez serie zabójstw, a nawet małe radia, które mogą zrzucić wrogowie, w zaawansowane UAV i powoduje, że działają dłużej. Zapewniają również noszącemu wezwanie Overlorda, gdy inni gracze i drużyny są blisko, wysyłając ostrzeżenie, które działa podobnie do dźwiękowej wersji atutu High Alert z gry wieloosobowej.
  4. Stealth Plate Carrier – zapewnia noszącemu Perk Ghost, utrzymując go z dala od UAV.

Chociaż wszystkie kamizelki mają swoje własne specjalne cechy lub atuty, nadal będą bronić gracza przed taką samą ilością obrażeń, jak zwykłe 3 nośniki pancerzy płytowych, które już były obecne w grze.

Jak zdobyć nośniki płyt pancernych?

Nośniki płyt pancernych można znaleźć jako losowy łup na wszystkich mapach DMZ. Istnieją jednak dwa konkretne sposoby, aby zagwarantować, że gracze otrzymają te przedmioty w każdej grze.

  • Skorzystaj z systemu handlu w grze, który polega na zbieraniu określonych łupów, które należy przynieść do Stacji Kupna w celu zdobycia unikalnych przedmiotów. Wszystkie 4 Plate Carrier można znaleźć w menu Handel, ale nie wszystkie są na wszystkich mapach.
  • Pokonaj konkretnych Bossów HVT znalezionych na mapach, ponieważ każdy z nich upuszcza łupy po śmierci, w tym jedną z nowych kamizelek pancerza lub plecaków wprowadzonych w sezonie 3.

Bądź na bieżąco z Gameranx, aby otrzymywać przyszłe wiadomości, aktualizacje i przewodniki Call of Duty: Modern Warfare 2 jak również Strefa wojny 2.0.

Źródło: Gameranx.