Jak ukończyć misję List Laswella w Call of Duty: Warzone 2.0 – poradnik.

Jak ukończyć misję List Laswella w Call of Duty: Warzone 2.0

Misje w strefie zdemilitaryzowanej w Call of Duty: Modern Warfare 2 skupiają się na uszeregowaniu szeregu zadań do wykonania. Wiele zadań to rodzaj intensywnej pracy, a niektóre są bardziej interesujące niż te, w których zanurzają się w krytyczne fragmenty mapy DMZ, pokazując ci, gdzie masz się udać dalej.

Misja Laswell’s Letter dla frakcji Black Mous w DMZ wymaga przeczytania listu w sekcji Notatki, a następnie ukończenia zadania z nim związanego. Wymagane zadanie to ukończenie misji przesyłania gdzieś na mapach DMZ. Oto, co musisz wiedzieć o tym, jak wypełnić List Laswella w Call of Duty: Warzone 2.0.

Gdzie przeczytać list Laswella w DMZ
Ta misja jest dostępna dopiero po odblokowaniu wystarczającej reputacji poprzez ukończenie wymaganej liczby misji z menu DMZ w Warzone 2.0. Po odblokowaniu wystarczającej reputacji dodałem misję List Laswella do moich wybranych misji i miałem teraz dostęp do listu w Notatki Menu. Ta sekcja jest dostępna pod Cele misji menu, pod Notatki, zakładka Kolekcja.

Jak znaleźć wieżę radiową listu Laswella w DMZ
List Laswella znajduje się pod kategorią map Al Mazrah, więc wiedziałem, że muszę być na mapie Al Mazrah, aby go znaleźć. Udało mi się załadować ją na mapę i potwierdzić, że misja jest dostępna tutaj. Niestety, żadna z wież radiowych rozsianych po mapie nie jest wyświetlana, więc wyśledzenie ich jest jedynym sposobem, aby to zrobić. Te wieże są czerwono-białe, z wyraźnymi antenami radarowymi na nich, aby się wyróżniały. Wejdź na szczyt dowolnej wieży radiowej w Al Mazrah, niezależnie od tego, czy masz misję Prześlij dane wywiadowcze, czy nie, i wejdź na szczyt. Było radio, z którym mogłem wchodzić w interakcję, kończąc misję. Można to zrobić w dowolnej wieży radiowej Al Mazrah na mapie DMZ.

Źródło: Comet World News.