Call of Duty Warzone 2.0 blokuje tych, którzy nie kupili Modern Warfare 2


Kochani już na początku tygodnia Aktualizacja Call of Duty Warzone 2.0.1 Zgłosiłem, że Battle Royale po błędzie blokowało dostęp tym, którzy nie kupili Modern Warfare 2. Według niektórych doniesień problem został częściowo rozwiązany, ale niektórzy użytkownicy nadal twierdzą, że nie mogą grać.

W chwili pisania tej wiadomości, Oprogramowanie Infinity Ward i Raven Nie skomentowali sprawy, ale za pośrednictwem mediów społecznościowych wydają się wskazywać, że problem nadal przynajmniej częściowo istnieje. Oczywiście nie jest to wcale zabawne, ponieważ te dwie gry są oddzielne.

Co więcej, problem nie pojawia się od pierwszego dopasowania, ale może wystąpić w dowolnym momencie. Jeden z użytkowników twierdzi, że grał przez chwilę bez żadnych problemów, ale potem pojawiło się okno z prośbą o to Kup Call of Duty Modern Warfare 2 Aby zagrać w Warzone 2.0. Użytkownik twierdzi, że wypróbował kilka trybów gry i zawsze efekt jest taki sam.

Call of duty modern warfare 2

Więc problem może leżeć we mnie GraczBrak jest jednak dokładnych i oficjalnych informacji na ten temat. Chociaż prawdą jest, że istnieją różne raporty, nie można nawet dokładnie zrozumieć, jak powszechny jest problem. W każdym razie do programistów należy zbadanie i naprawienie błędu wpływającego na Call of Duty Warzone 2.0.

Ponadto Call of Duty Warzone 2.0 nie pozwala na ponowne zalogowanie się po wylogowaniu, a fani nie są zadowoleni.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637a08d9e08a4041a62d93dc4c33c207&url=https%3A%2F%2Fwww.wireservice.ca%2Fcall-of-duty-warzone-2-0-bans-those-who-havent-purchased-modern-warfare-2-multiplayer-it%2F&c=10369042287293894843&mkt=fr-fr