Call of Duty Warzone 1.0, Infinity Ward potwierdza: tryb DMZ będzie dostępny tylko w wersji beta


Od czasu zbliżającego się otwarcia serwerów Call of Duty Warzone 2.0, Infinity Ward precyzuje, że tryb DMZ dostępny od pierwszego dnia dnia może być używany tylko w wersji beta ze wszystkimi implikacjami, że można go łatwo sobie wyobrazić i że nowy system może być łatwo eksploatowanym.

W długim oświadczeniu opublikowanym na oficjalnym blogu Infinity Ward, spółki zależnej Activision, stwierdzono, że tryb DMZ będzie stanowić dużą część bogatej oferty startowej gry COD Warzone 2.0, choć w wersji Beta. Deweloperzy zamierzali w rzeczywistości uzyskać jak najwięcej opinii od fanów Call of Duty i ostatecznie interweniować we wszystkich ulepszeniach, dodatkach i zmianach, o które prosili fani, którzy będą rywalizować w trybie DMZ.

W ciągu ostatnich kilku dni Infinity Ward zilustrował wszystkie książki z pierwszego sezonu Warzone 2 i Modern Warfare 2 i scharakteryzował rozwój jako wydarzenie w otwartym świecie, skupiające się na opowiadaniu historii. Z zespołami wykonującymi misje wydobywcze i atakującymi z operatorami sterowanymi przez sztuczną inteligencję i przeciwnikami dla wielu graczy, opisywano to jako wyzwanie dla jednej osoby, a dla jednej osoby misja polegała na rezygnacji ze wszystkich powyższych zadań i celu drugorzędnego. Ze względu na naukę można osiągnąć umiejętność radzenia sobie z wrogami w trybie wieloosobowym i partyzanckim zarządzanym przez procesor.

Beta trybu DMZ rozpocznie się oficjalnie 16 listopada o godzinie 19:00 we Włoszech, zbiegając się z otwarciem serwerów Call of Duty Warzone 2.0 na PC, PlayStation i Xbox.Źródło : https://game-news24.com/2022/11/12/call-of-duty-warzone-1-0-infinity-ward-confirms-the-dmz-mode-will-only-be-in-beta/