Call Of Duty Vanguard i Warzone sezon 5 – data premiery i mapa drogowa


Call of Duty: Vanguard i Warzone Season 5 oferuje bogate menu zawartości i funkcji. Dowiedz się więcej o jego wydaniu i planie działania.

Opublikowano 19 sierpnia 2022 r.

Call of Duty: Vanguard i Warzone Season 5 nadchodzi z kilkoma nowymi funkcjami, operatorami, bronią, kosmetykami i nie tylko. W związku z tym gracze powinni przygotować się do jazdy przed przejściem do: Call of Duty: Modern Warfare 2, którego premiera odbędzie się 28 października 2022 roku.

Zapowiedziane 18 sierpnia 2022 r. Warzone i Vanguard sezon 5 „Last Stand” zadebiutują w ciągu najbliższych kilku dni. Jest wiele do rozpakowania z planu, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest to ostatni duży sezon gry, który będzie obejmował większość czasu do wydania Call of Duty: Modern Warfare 2. Przejdźmy więc do daty premiery i mapy drogowej sezonu 5.

Call of Duty: Warzone i Vanguard Sezon 5 Mapa drogowa

sezon 5 call of duty warzone awangarda ostatni bastion
Sezon 5 Call of Duty: Warzone i Vanguard nazywa się „Ostatni bastion”. (Zdjęcie: Activision)

Jako ostatni sezon Call of Duty: Warzone i Vanguard, sezon 5 „Ostatnia walka” oficjalnie rozpocznie się 24 sierpnia 2022. Ten sezon będzie pełen akcji, z nowymi operatorami, bronią, funkcjami w grze, wydarzeniami i nową zawartością do Vanguard: Zombie.

Obie gry otrzymają nowe bronie: EX1 (karabin energetyczny), RA 225 (pistolet maszynowy), rewolwer Valois, BP50 i Lienna 58 (karabiny szturmowe). Dodatkowo w sezonie 5 pojawi się nowi operatorzy: Raul Menendez, Khaled Al-Asad, Gabriel T. Rorke i He „Seraph” Zhen-Zhen.

Call of Duty: Warzone Sezon 5 Mapa drogowa

Call of duty warzone operacja ostatni bastion
Najnowszą nadchodzącą sezonową funkcją Call of Duty: Warzone jest Operation: Last Call. (Zdjęcie: Activision)

W przypadku Call of Duty: Warzone Operacja: Last Call zajmuje pierwsze miejsce, a kaldera pęka ze złowrogą aktywnością sejsmiczną. W pobliżu Caldera’s Peak gracze muszą uważać na płynącą lawę i serie dudnień trzęsących się pod ziemią.

W ramach ograniczonej czasowo funkcji Operation: Last Call gracze mogą zdecydować się na obronę Caldery lub sabotowanie jej, podkładając bomby w wyznaczonych miejscach w najnowszym trybie Search and Destroy.

sezon 5 kaldery szczytowe środowisko płynące z lawy
W sezonie 5 z Caldera’s Peak będzie wypływać lawa. (Zdjęcie: Activision)

Nowe funkcje zapewnią również możliwość efektywniejszego wygrywania gier, takich jak Rage Serum i Supply Box UAV.

Poza tym nowe wydarzenie sezonowe dla społeczności nosi nazwę Bohaterowie kontra złoczyńcy. Gracze mogą wybierać między obiema stronami i zbierać żetony, wykonując określone wyczyny podczas tego wydarzenia. Dodatkowo, dla wykonujących zadania do zgarnięcia będą darmowe kosmetyki.

Call of Duty: Vanguard Sezon 5 Mapa drogowa

Call of duty awangarda zawiera dwie nowe mapy w sezonie 5
Call of Duty: Vanguard będzie zawierać dwie nowe mapy w sezonie 5: Ścięcie i Twierdza. (Zdjęcie: Activision)

Z drugiej strony gracze Call of Duty: Vanguard mogą grać na nowych mapach zatytułowanych Ścięcie i Twierdza. Mapa Beheaded przenosi graczy na dystopijną mapę Times Square w Nowym Jorku, podczas gdy Fortress znajduje się na Morzu Śródziemnym, otoczona pustynią.

W sezonie 5 do Vanguard: Zombies trafi nowy, oparty na rundach tryb Archon. Od przeklętego pustynnego pola bitwy po serce Mrocznego Eteru, gracze muszą przejść Próby, zmierzyć się z Konstruktem i pokonać Archonta.

” allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” class=ezlazyload>

Treyarch ujawni więcej informacji o zadaniach głównych, zadaniach i zbliżających się sezonach. Sezon 5 Call of Duty: Warzone i Vanguard oficjalnie zadebiutuje 24 sierpnia 2022 roku. Wypatrujcie więcej informacji na temat istotnych szczegółów dotyczących zadań, zadań, wydarzeń i nie tylko.

Więcej fantastycznej zawartości do gier znajdziesz w naszej sekcji poświęconej Nowości Call of Duty, aktualizacje, przewodniki, funkcjei więcej.

Wyróżniony obraz dzięki uprzejmości Activision.

Ze scenariuszem Jaya Huntera

Jay Hunter jest pełnoetatowym scenarzystą w GinxTV; który lubi grać we wszelkiego rodzaju gry, zwłaszcza w tytuły strategiczne lub oparte na łamigłówkach. Śledź go na Twitterze pod adresem @extremely_jaded, aby być na bieżąco z różnymi scenami e-sportu i gier.

Źródło : https://www.ginx.tv/en/call-of-duty/call-of-duty-vanguard-warzone-season-5-release-date-roadmap