Call of Duty: Vanguard i Warzone otrzymają ograniczone czasowo wydarzenie Festive Fervor


Call of Duty: Straż przednia oraz Call of Duty: Warzone mają otrzymać ograniczone czasowo tryby gry, zestawy i nie tylko w wydarzeniu Festive Fervor, które rozpocznie się jeszcze w tym tygodniu.

Po pierwsze, Awangarda zobaczymy powrót trybu Armageddon, w którym drużyny muszą walczyć o kontrolę nad zaznaczonym obszarem. Pakiety opieki będą dostarczane (prawdopodobnie od Świętego Mikołaja) do czasu, gdy zostanie złapana określona kwota. Potem lokacja się zmienia i wszystko zaczyna się od nowa. Zbieraj punkty za zabójstwa i zdobywaj dodatkowe punkty za serie zabójstw.

Gdzie indziej nieuchwytny Elf Team Six również będzie ukrywał się wokół map wieloosobowych Call of Duty: Vanguard. Wyeliminuj je, aby uzyskać dodatkowy wynik meczu i postęp w kierunku swojej serii zabójstw. Jeśli jednak masz naprawdę pecha lub w inny sposób uzyskasz najgorszy wynik obiektywny, Krampus zostanie wysłany, aby wymierzyć własną sprawiedliwość. Wreszcie, mapa Przesyłka zostanie zmieniona na świąteczną i na czas wydarzenia stanie się „Shipmasem”.

Call of Duty: Warzone w międzyczasie zobaczymy choinki dodane do map Battle Royale. Oprócz tego, że miejsce wygląda świątecznie, drużyny mogą znaleźć w pobliżu prezenty w postaci skrzynek z zaopatrzeniem. Jednak Krampus również pojawił się na tej mapie i będzie chciał wyeliminować graczy, którzy znajdą węgiel w tych prezentach.

Treyarch obiecuje również świąteczną zabawę w trybie Zombie, chociaż nie ujawnili jeszcze szczegółów. Niezależnie od tego, każdy będzie mógł cieszyć się darmowym dostępem dla wielu graczy między 16 a 21 grudnia. W sklepie w grze jest też mnóstwo ofert na zestawy i operatorów.

Impreza Festive Fervor odbywa się w Call of Duty: Vanguard i Warzone od 17 grudnia, a pełne szczegóły możecie sprawdzić na oficjalnej stronie gry.

Call of Duty: Straż przednia

na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Seria Xbox S, Xbox Series X

Data wydania:

05 listopada 2021

Source : https://www.videogamer.com/news/call-of-duty-vanguard-and-warzone-get-limited-time-festive-fervor-event/