Call of Duty: Vanguard i Call of Duty: Warzone: Last Stand zadebiutują 24 sierpnia


Streszczenie

  • Stać się Call of Duty złoczyńcą poprzez Tyranów Formacji Operacyjnych, w tym Raul Menendez, Khaled Al-Asad, Gabriel T. Rorke i bezlitosny He „Seraph” Zhen-Zhen.
  • Pomóż powstrzymać chaos lub rozpętaj go dalej na Caldera w Operacji: Ostatnie wezwanie i opowiedz się po swojej stronie w wydarzeniu społecznościowym Heroes vs. Villains. Nawiguj na szczyt wyspy przekształcony przez aktywność wulkaniczną.
  • Roześlij się na dwóch nowych mapach dla wielu graczy i kontynuuj sagę Mrocznego eteru w rundzie Awangarda Finał Zombie, „Archon”.

Legendy nigdy nie umierają. Zostań bohaterem lub stań się złoczyńcą w Last Stand, piątym i ostatnim sezonie Call of Duty: Straż przednia oraz Call of Duty: Warzone.

Caldera’s Peak jest gotowy do zgiełku — czy będziesz siać spustoszenie lub za wszelką cenę bronić wyspy? Wybierz swoją stronę w wydarzeniu społecznościowym Heroes vs. Villains, zagraj na dwóch nowych mapach trybu wieloosobowego i kontynuuj sagę Mrocznego eteru na najnowszej, rundowej mapie Zombie, „Archon”.

Premiera Last Stand na Xbox 24 sierpnia. Czytaj dalej, aby uzyskać informacje dotyczące wszystkich głównych aktualizacji, które nadchodzą Strefa wojnyMultiplayer i Zombie.


Aktywność wulkaniczna w Caldera


Aktywność wulkaniczna zagraża stabilności Caldera’s Peak, wpływając na pogodę i oświetlenie zarówno na Caldera, jak i na Rebirth Island.

Szczyt — wulkaniczne POI: Poruszaj się po przekształconym Szczycie, gdy lawa spływa po jego zboczach we wszystkich trybach i wzbija się w niebo podczas Operacji: Ostatnie wezwanie. Proszę uważać.

Nowy Gułag: Walcz o przemieszczenie w nowym Gułagu o tematyce wulkanicznej. Pokonaj przeciwnika na tej mapie inspirowanej starym faworytem i zdobądź kolejną szansę na zwycięstwo.

Stacja Zagłady: Odkryj to urządzenie sejsmiczne znalezione w głównym trybie gry Battle Royale w Caldera. Uruchom urządzenie i broń się przed nadciągającymi żołnierzami, aby otrzymać potężne przedmioty i wyjątkowy zegarek kosmetyczny dla swojego Operatora.

Skrzynka zasilająca UAV: Aktywuj nową serię zabójstw UAV ze skrzynkami z zaopatrzeniem, aby na około 15 sekund oznaczać pobliskie nieotwarte skrzynki z zaopatrzeniem na mapie. Znajdź UAV skrzynkę z zaopatrzeniem w skrzynkach z zaopatrzeniem lub kup go w sklepie.

Osobista skrzynka z zaopatrzeniem: Wyśledź tę niezwykle rzadką skrzynkę za pomocą UAV z zaopatrzeniem, aby zdobyć ogromne doładowanie XP i swoją ulubioną broń Loadout w Strefa wojny.

Serum wściekłości: To ulepszenie pola pozwala ci stać się bardzo niestabilne, co skutkuje niezwykle skutecznym wzmocnieniem twoich walk w zwarciu. Wykazano, że obiekty testowe mają lepsze obrażenia w zwarciu, zwiększoną odległość doskoku i zwiększoną moc ogłuszenia podczas walki bronią białą lub pięściami. Jednak siły obronne potwierdziły, że pod wpływem Serum Gniewu Operator staje się głośniejszy i wydaje się odskakiwać z większym zamieszaniem, gdy jest ogłuszony lub błysnął.


Ustaw lub rozbraj bomby w operacji: Ostatnie wezwanie


Call of Duty - Ostatni bastion

Operacja: Ostatnie wezwanie (uruchomienie): Broń kaldery, rozbrajając bomby wokół wyspy lub sabotuj ją, detonując materiały wybuchowe w wyznaczonych miejscach. Zobacz dwa różne wyniki na podstawie wydarzeń meczowych.

Skały lawowe: Lawowe skały uderzają w kalderę i nikt nie jest bezpieczny przed ich wulkanicznymi oparami. Trzymaj się z dala od strefy lądowania, aby przetrwać w tym publicznym wydarzeniu w ramach Operacji: Ostatnie wezwanie. Sprawdź miernik wulkanu, aby uzyskać wizualną reprezentację bieżącej aktywności.


Wybierz swoją stronę w Heroes vs. Villains


Call of Duty - Ostatni bastion

Zajmij stanowisko w wydarzeniu społecznościowym Heroes vs. Villains w sezonie piątym. Zbieraj żetony złoczyńców lub bohaterów we wszystkich trybach gry, eliminując przeciwników i zbierając skrzynki z zaopatrzeniem; następnie skorzystaj ze zniżki na Zestawy Frakcji w Sklepie. Za każdym razem, gdy kupisz pakiet frakcji, otrzymasz zniżkę na jeden inny przedmiot we wszystkich stacjach zakupowych.

Unikalny schemat broni zwycięskiej drużyny zostanie przekazany wszystkim uczestnikom wydarzenia, w tym szansa na zdobycie innych wyjątkowych nagród związanych z wydarzeniem.

Oczekujcie więcej dzięki aktualizacji śródsezonowej, w tym Resurgence Supreme na Rebirth Island, gdzie czteroosobowe drużyny wpadają z najlepszą bronią i włączonym odradzaniem. Zdobądź najlepsze nagrody za wygranie meczu z ponad 15 eliminacjami.


Wdróż na dwóch nowych mapach dla wielu graczy


Ścięty (uruchomienie): Walcz pod neonami na zewnątrz słynnego zakładu Big Apple lub zajmij pozycję w upadłej głowie Lady Liberty, ścigaj jej ramiona i mknij przez metro, by flankować wrogów.

Call of Duty - Ostatni bastion

Twierdza (w sezonie): Wyrusz na Morze Śródziemne na tej średniej wielkości mapie z bliskimi wnętrzami i dostępem do dachu. Walcz na morskim cmentarzu, gdzie statek zaśmieca pustynny krajobraz. Tytułowa twierdza zawiera stary statek we własnym projekcie, tworząc zróżnicowany krajobraz, który mogą wykorzystać doświadczeni Operatorzy.

Call of Duty - Ostatni bastion

Kontynuuj sagę o ciemnym eterze w „Archonie”


Od przeklętego pustynnego pola bitwy do serca Mrocznego Eteru: przejdź Próby, zmierz się z Konstruktem i pokonaj Archonta w epickim zakończeniu Awangarda Zombie. Wykonuj nowe zadania i przetrwaj rundy, korzystając z Ołtarza Przymierzy, Księgi Rytuałów, Fontann Profitów i maszyny Pack-a-Punch, aby przygotować się na ostateczną bitwę z Kortifexem Nieśmiertelnym.


Nowa przepustka bojowa, nowe bronie


Przepustka bitewna Last Stand zapewnia 100 poziomów nowej zawartości, w tym dwie nowe darmowe bronie.

  • EX1: Ten prototypowy karabin energetyczny rezygnuje z tradycyjnej balistyki na rzecz konfigurowalnego systemu baterii używanego do zasilania jego ataków. Skuteczna na daleki dystans, broń wymaga czasu na ochłodzenie po wyczerpaniu jej pojemności ładunkowej.
  • RA 225: Ten lekki pistolet maszynowy charakteryzuje się dużą szybkostrzelnością i szybkim prowadzeniem, dzięki czemu idealnie nadaje się do niszczenia wrogów w bitwach na bliskim dystansie. Za pośrednictwem rusznikarza dostosuj go, aby uzyskać większą moc, obsługę, celność lub równowagę tych trzech.

Kup przepustkę bojową Last Stand, aby natychmiast otrzymać Raula Menendeza, operatora Task Force Tyrants na poziomie 0. Spodziewaj się, że w sklepie pojawi się więcej złoczyńców przez cały sezon.

Zdobądź trzy dodatkowe bronie — rewolwer Valois, BP50 i Lienna 57 — wykonując wyzwania w grze lub kupując odpowiednie zestawy sklepowe w dalszej części sezonu.


Premiera Last Stand 24 sierpnia


Dobrze jest być złym. Ciesz się ważnymi aktualizacjami w całym Strefa wojnyMultiplayer i Zombie, gdy Last Stand pojawi się na Xbox 24 sierpnia.

Powstań na każdym froncie.


Call of Duty®: Vanguard - Edycja Standardowa

Xbox Live

Call of Duty®: Vanguard – Edycja Standardowa

Activision Publishing Inc.


1112

59,99 USD

Edycja standardowa zawiera: – Call of Duty®: Vanguard – Zawiera wersję gry na Xbox One – Gra na Xbox Series X|S dzięki wstecznej kompatybilności – Wyłącznie cyfrowe – Pakiet broni Frontline Rise na każdym froncie: Dogfight nad Pacyfikiem, zrzut nad Francją, bronić Stalingradu z precyzją snajpera i przedzierać się przez nacierające siły w Afryce Północnej. Seria Call of Duty® powraca z Call of Duty®: Vanguard, opracowanym przez Sledgehammer Games, w którym gracze będą zanurzeni w brutalnych walkach II wojny światowej na bezprecedensową skalę globalną. Call of Duty®: Vanguard zawiera niezwykle wciągającą kampanię dla jednego gracza, ogromną ofertę trybu wieloosobowego w dniu premiery, zawierającą ponad 20 map, w tym 16 stworzonych z myślą o podstawowej grze wieloosobowej, oraz ekscytujące nowe doświadczenie Zombies opracowane przez Treyarch. Call of Duty®: Vanguard wprowadza również nową i niezrównaną integrację Call of Duty®: Warzone™, a także oferuje postępy i rozgrywkę międzypokoleniową, a także ogromny kalendarz bezpłatnych treści popremierowych, które dodaje nowy tryb wieloosobowy mapy, tryby, wydarzenia sezonowe, uroczystości społecznościowe i nie tylko. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.callofduty.com. © 2021-2022 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY, CALL OF DUTY VANGUARD, CALL OF DUTY WARZONE i WARZONE są znakami towarowymi Activision Publishing, Inc. Wszystkie inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Ten produkt zawiera technologię oprogramowania licencjonowaną przez Id Software („Id Technology”). Technologia Id © 1999-2022 Id Software, Inc.

Call of Duty®: Warzone™

Xbox Live

Call of Duty®: Warzone™

Activision Publishing Inc.


3609

Witamy w Warzone™, ogromnej, darmowej arenie walki, która zawiera teraz zupełnie nową mapę, Caldera. Drop Into Paradise Połącz siły ze znajomymi i wskocz na tropikalne pole bitwy z maksymalnie 150 graczami. Łup za nagrody Odkrywaj skrzynki z zaopatrzeniem i wypełniaj kontrakty, aby zbudować swój arsenał i zyskać przewagę taktyczną. Walcz w trzech epickich trybach Doświadcz walki powietrznej w „Vanguard Royale”, skorzystaj z największego arsenału w standardowym „Battle Royale” lub zagraj w „Plunder” w wyścigu, aby zdobyć najwięcej gotówki w meczu. Subskrypcja Xbox Live Gold nie jest wymagana do gry w trybie Warzone™. Wszystkie inne tryby online nadal wymagają konta Xbox Live Gold. Zamów Call of Duty®: Modern Warfare® II – Vault Edition w przedsprzedaży cyfrowo i od razu otrzymaj DARMOWY Pakiet Legacy Ghost przez ograniczony czas. Ta oferta obejmuje 12 skórek Ghost Operator i 10 schematów broni dostępnych do natychmiastowego użycia w Modern Warfare® (2019 i Warzone™)*. Oferta jest dostępna do 28 października 2022 r. *Call of Duty®: Modern Warfare® / Call of Duty®: Warzone™ na Xbox One / Xbox Series X|S wymagane do wykorzystania Ghost Legacy Pack. Sprzedawane / pobierane osobno. Należy wykorzystać do 28 października 2023 r. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.callofduty.com. © 2019-2022 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY, MODERN WARFARE, CALL OF DUTY WARZONE i WARZONE są znakami towarowymi Activision Publishing, Inc. Wszystkie inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.





Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/08/19/call-of-duty-vanguard-and-call-of-duty-warzone-last-stand-launches-august-24/